Tartuflanghe Trifulot - Tartufo Dolce Lampone, 180 g
Evenwichtige samenstelling
€ 13,69
(€ 76,06 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met gevriesdroogde frambozen
- Fruitige frisheid
- Volle aroma
Vergelijkbare producten
Beschrijving
Klaar voor een smaakervaring die je zintuigen zal betoveren? Ontdek dan deze Italiaanse chocoladetruffels met gevriesdroogde frambozen! Delicate chocolade ontmoet de fruitige frisheid van frambozen - een elegante combinatie en puur plezier bij elke hap.
Het levendige zuur van de frambozen harmonieert perfect met de zachte zoetheid van de cacao en neemt je mee op een kleine culinaire reis!
| Art. nr.: | XDK-IM-TL11LA020 |
|---|---|
| Inhoud: | 180 g |
| EAN: | 8010939619183 |
| Producentnummer: | TL11LA020 |
| Merken: | Tartuflanghe |
| Oorsprong: | Italië |
| Kan sporen bevatten van: | C - ei, E - pinda's, H - noten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
chocolade couverture (suiker, Cacaomassa, cacaoboter, emulgator (sojalecithine)), vanille smaak, Piemonte hazelnoten, suiker, 3 % gevriesdroogde frambozen, wafel (tarwebloem, suiker, watervrij melkvet, Laktose, Melkproteïnen, Zout, Gerstemoutextract, rijsmiddel (natriumwaterstofcarbonaat (E500ii))), Natürliche Aromen, Cacaopoeder
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2261 / 540 kj / kcal |
| Vet | 33 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 11 g |
| Koolhydraten | 52 g |
| waarvan Suiker | 49 g |
| Eiwitten | 5,8 g |
| Zout | 0,03 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Tartuflanghe S.r.l., Catena Rossa 7, 12040, Piobesi d'Alba, Italië, tartuflanghe.com |
|---|
Bijpassend
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Tartuflanghe Trifulot - Tartufo Dolce Lampone
Uit ons magazine:
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
- Met Tartuflanghe in het truffelbos
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten