TEEKANNE Früchtegarten Biologische Sinaasappel-Gember, 18 theezakjes (40,50 g)

Zoet van sinaasappels & pittig van gember

€ 3,59

(€ 88,64 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 18 theezakjes

Op voorraad vanaf 09. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 14. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Gearomatiseerde fruittheemelange
  • Natuurlijk aroma
  • Beste smaak

Vaak samen gekocht met TEEKANNE Fruitboomgaard - Perzik Passievrucht, 20 theezakjes (50 g)

TEEKANNE Früchtegarten Biologische Sinaasappel-Gember, 18 theezakjes (40,50 g) € 3,59 (€ 88,64 / kg)
TEEKANNE Fruitboomgaard - Perzik Passievrucht, 20 theezakjes (50 g) € 3,59 (€ 71,80 / kg)
Totaalprijs: € 7,18
Beschrijving

Geniet bij elke slok van de harmonieuze combinatie van sinaasappel en gember. Als warme drank brengt sinaasappel zijn zoetgeurende citrustoon met zich mee, terwijl gember een zekere kruidigheid met zich meebrengt.

Art. nr.: TK-75647
Inhoud: 40,50 g
EAN: 9001475056470
Producentnummer: 075647
Merken: TEEKANNE
Thee: theezakje
Certificeringen: Biologisch gecertificeerd volgens de EC biologische verordening, Bio Siegel
Weektijd: 5 Minuten, 6 minuten, 7 Minuten, 8 Minuten
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

Hibiscus[1], appel[1], 20 % gember[1], süße Brombeerblätter[1], 5 % Orangenschale[1], 5 % natuurlijke sinaasappelsmaak, stevia bladeren[1]

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 ml[1]
Energie 8 / 2 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 0,4 g
  waarvan Suiker 0 g
Eiwitten 0 g
Zout 0 g
  1. bij het bereiden van een zakje met 200 ml water
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Oostenrijk, www.teekanne.at/de-at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor TEEKANNE Früchtegarten Biologische Sinaasappel-Gember

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling