Viani BASILICO - Sugo al basilico, 500 ml
Fijn gekruid
€ 8,59
(€ 17,18 / L, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt van zongerijpte vruchten
- Verfijnd met basilicum
Beschrijving
Een tomatensaus met een fijne smaak, gemaakt van zongerijpt fruit. De basilicum en olijfolie zorgen voor de mediterrane smaak.
Ingrediënten
97 % tomaten, olijfolie extra vierge, 0,5 % Basilicum, Zout, suiker
Kan sporen bevatten van gluten, schaaldieren, eieren, vis, melk, schaalvruchten, selderij en weekdieren.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 163 / 39 kj / kcal |
| Vet | 2,3 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,4 g |
| Koolhydraten | 3,7 g |
| waarvan Suiker | 3,1 g |
| Eiwitten | 1,1 g |
| Zout | 1 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Antonio Viani Importe GmbH, August-Spindler-Straße 12, 37079 , Göttingen, Italië, info@viani.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Viani BASILICO - Sugo al basilico
5,0 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten