Vulcano Gesneden Selekt Rauwe Ham - 18 Maanden Gerijpt, 250 g
18 maanden gerijpt, vol van smaak
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt van de beste kwaliteit vlees
- Alleen natuurlijke ingrediënten
- Gemaakt in Oostenrijk
Vergelijkbare producten
Beschrijving
De Vulcano Selekt rauwe ham maakt indruk met zijn meesterlijke vakmanschap en topkwaliteit vlees. zorgvuldig gerijpt gedurende 18 maanden, ontwikkelt het een unieke smaak. Ideaal voor koude vleesschotels, raclette of gewoon op zichzelf op vers brood.
| Art. nr.: | VULC-403 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 9120009824030 |
| Producentnummer: | 403 |
| Merken: | Vulcano |
| Bewaarinstructies: | Na opening koelen en binnen enkele dagen consumeren, Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
varkensvlees, Meersalz (unjodiert), Kruiden
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 988 / 236 kj / kcal |
| Vet | 12 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 7,4 g |
| Koolhydraten | 0,5 g |
| waarvan Suiker | 0,5 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 5,9 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Vulcano, Auersbach 26, 8330, Feldbach, Oostenrijk, www.vulcano.at |
|---|
Bijpassend
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Vulcano Gesneden Selekt Rauwe Ham - 18 Maanden Gerijpt
Uit ons magazine:
- De granaatappel - de antioxidantbom
- Gooi kolen op het vuur, we gaan barbecuen - tips van Bake Affair
- Klimaatneutrale producten van Steirerkraft
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten