Willi Dungl Biologisch Thee - Meine Wechseljahre, 20 Theezakjes
Kruidenthee voor balans en welzijn
€ 4,49
(€ 124,72 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met rode klaver, salie & tijm
- Fijn afgerond met hibiscus
- Inhoud: 20 stuks
Beschrijving
Deze thee is zorgvuldig ontwikkeld door Claudia Dungl en vergezelt je in tijden van verandering - als een goede vriend. Fijn uitgebalanceerde kruiden en bloemen vormen samen een harmonieuze melange die lichaam en geest mild ondersteunt.
| Art. nr.: | TK-78558 |
|---|---|
| Inhoud: | 20 Theezakjes |
| EAN: | 9001475085586 |
| Producentnummer: | 78558 |
| Merken: | Willi Dungl |
| Thee: | theezakje |
| Weektijd: | 5 Minuten, 6 minuten, 7 Minuten, 8 Minuten |
| Bewaarinstructies: | Na opening koelen |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 4 / 1 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 0,2 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Oostenrijk, www.teekanne.at/de-at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
1 recensie in het Nederlands voor Willi Dungl Biologisch Thee - Meine Wechseljahre
5,0 van 5 sterren
| 5 Sterren | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
1 recensie in het Nederlands
-
Was deze recensie nuttig voor jou? (0) (0)
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten
Beoordeeld met 5 van 5 Sterren.
Super combinatie
Je wordt er echt rustig van en de smaak is heerlijk