Zotter Schokoladen Bio Ein Geschenk für DICH!, 70 g

Ambachtelijke biologische chocolade als liefdevol geschenk

Nieuw!

€ 4,79

(€ 68,43 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Melkchocolade
  • Met abrikozenmarsepein
  • Met vanille-amandelnougat

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Cheesecake, 70 g

Zotter Schokoladen Bio Ein Geschenk für DICH!, 70 g € 4,79 (€ 68,43 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Cheesecake, 70 g € 4,59 (€ 65,57 / kg)
Totaalprijs: € 9,38
Beschrijving

ambachtelijke chocolade Ein Geschenk für DICH! van Zotter is een zoete verrassing om iemand recht uit het hart mee te verrassen. Zachte melkchocolade, gevuld met abrikozenmarsepein en vanille-amandelnougat, verfijnd met wafelcrunch en stukjes abrikoos.

Art. nr.: ZSM-16670
Inhoud: 70 g
EAN: 09006403089568
Producentnummer: 16670
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Kan sporen bevatten van: C - ei, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], 8 % Haselnüsse[2], Cacaomassa[1], volle melk[2], 3 % kastanje poeder[2], magere melkpoeder[2], 3 % concentraat van bramensap[2], 3 % gevriesdroogde bramen[2], invertsuikersiroop[2], melkpoeder[2], 2 % bramenpulp[2], glucosestroop[2], boter[2], gevriesdroogde veenbessen[2], emulgator (sojalecithine[2]), kokosmelkpoeder[2] (kokosmelkpoeder[2], Maltodextrin[2], emulgator (Gummi Arabicum[2])), rijstdrankpoeder[2] (rijst[2], zonnebloemolie[2], Zout), Steenzout, Kokosraspel[1], hele rietsuiker[1], Zitronenpulver[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2]), vanillebonen poeder[1], citroensapconcentraat[2], emulgator (Sonnenblumenlecithin[2]), kaneel[2], 50 % minimaal cacaogehalte in melkchocolade[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Bio Ein Geschenk für DICH!