Zotter Schokoladen Biologisch MiXing Paasei met Paaslam De Luxe, 100 g
Decoratief genot
€ 10,59
(€ 105,90 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Smeltzachte melkchocolade
- Couverture van plantaardige rijst
- Paasverpakking
Beschrijving
Een zoet melkchocolade-ei met 40% cacao, gedecoreerd met een lammetje van plantaardige rijstkcouverture en een vacht van kokosvlokken. Pure chocolade, marsepein, geroosterde pompoenpitten, cacaonibs, rozenblaadjes en groenetheestrooisel zorgen voor heerlijke accenten.
| Art. nr.: | ZSM-24493 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 9006403084105 |
| Producentnummer: | 24493 |
| Merken: | Zotter Schokoladen |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label, Fair |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder alcohol |
Ingrediënten
ruwe rietsuiker[1], 27 % cacaoboter[1], Cacaomassa[1], melkpoeder[2], 5 % rijstdrankpoeder[2] (rijst[2], zonnebloemolie[2], Zout), magere melkpoeder[2], Kokosraspel[1], Pompoenpitten[2], rozenblaadjes[2], groene theeblaadjes[2], Cacaobonen stukken[1], emulgator (lecithine (soja)), vanillebonen poeder[3], Steenzout, emulgator (lecithine (zonnebloem)), coating (Glukosesirup[2], stabilisator (Gummi Arabicum[2]), zonnebloemolie[2]), zoet weipoeder[2], gevriesdroogde frambozen[2], hele rietsuiker[1], Zitronenpulver[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2]), kaneel[2], 40 % minstens in melkchocolade[2]
- van eerlijke handel, aandeel fairtrade in totaal: 83% / van gecontroleerde biologische landbouw
- uit gecertificeerde biologische landbouw
- uit eerlijke handel, Fairtrade-aandeel: 83%
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2412 / 576 kj / kcal |
| Vet | 39 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 24 g |
| Koolhydraten | 49 g |
| waarvan Suiker | 44 g |
| Eiwitten | 5,7 g |
| Zout | 0,16 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Biologisch MiXing Paasei met Paaslam De Luxe
Populaire categorieën:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten