Zotter Schokoladen Biologische Pistachenoten, 70 g

Zacht smeltende pistachechocolade

Nieuw!

€ 4,79

(€ 68,43 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Pure melkchocolade
  • Pistachemarsepein & amandelnoga
  • Verfijnd met geroosterde pistachenoten

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Gloeilampen Mix, 130 g

Zotter Schokoladen Biologische Pistachenoten, 70 g € 4,79 (€ 68,43 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Gloeilampen Mix, 130 g € 6,79 (€ 52,23 / kg)
Totaalprijs: € 11,58
Beschrijving

Deze verfijnde biologische creatie van Zotter verovert je hart met een heerlijke vulling van pistachemarsepein, amandelnougat en stukjes geroosterde pistache. Een dun laagje donkere chocolade aan de buitenkant zorgt voor een heerlijk zachte smelt.

Art. nr.: ZSM-16666
Inhoud: 70 g
EAN: 09006403091158
Producentnummer: 16666
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Kan sporen bevatten van: A - gluten, C - ei, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], 8 % Haselnüsse[2], Cacaomassa[1], volle melk[2], 3 % kastanje poeder[2], magere melkpoeder[2], 3 % concentraat van bramensap[2], 3 % gevriesdroogde bramen[2], invertsuikersiroop[2], melkpoeder[2], 2 % bramenpulp[2], glucosestroop[2], boter[2], gevriesdroogde veenbessen[2], emulgator (sojalecithine[2]), kokosmelkpoeder[2] (kokosmelkpoeder[2], Maltodextrin[2], emulgator (Gummi Arabicum[2])), rijstdrankpoeder[2] (rijst[2], zonnebloemolie[2], Zout), Steenzout, Kokosraspel[1], hele rietsuiker[1], Zitronenpulver[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2]), vanillebonen poeder[1], citroensapconcentraat[2], emulgator (Sonnenblumenlecithin[2]), kaneel[2], 50 % minimaal cacaogehalte in melkchocolade[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Biologische Pistachenoten

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder