Zotter Schokoladen Vegan Biologische Osterschoki, 70 g
Donkere kokoscouverture met frambozen-kokos vulling
€ 4,89
(€ 69,86 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Fijne smeltende textuur
- Fruitige vulling
- Met de hand geschept
Beschrijving
De vegan "Osterschoki" van Zotter is een liefdevol ontworpen, handgemaakte chocoladereep met hoogwaardige biologische en Fairtrade ingrediënten. Het combineert pure kokoscouverture met een fruitige frambozen- en kokosvulling.
| Art. nr.: | ZSM-16000 |
|---|---|
| Inhoud: | 70 g |
| EAN: | 9006403087588 |
| Producentnummer: | 16000 |
| Merken: | Zotter Schokoladen |
| Certificeringen: | EU / niet-EU biologisch label |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten, C - ei, E - pinda's, F - sojabonen, G - melk, H - noten, N - sesamzaad |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder alcohol |
Ingrediënten
ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], Cacaomassa[1], rijstdrankpoeder[2] (rijst[2], zonnebloemolie[2], Zout), 7 % Kokosraspel[1], 5 % frambozenpulp[2], 4 % kokosmelk[2], invertsuikersiroop[2], 3 % Kokospulver[2] (Kokospasta[2], Kokosnussmilch[2], kokosmeel[2]), glucosestroop[2], 2 % gevriesdroogde frambozen[2], ananassap concentraat[2], 1 % frambozenpoeder[2], citroensapconcentraat[2], emulgator (lecithine (zonnebloem)), gevriesdroogde veenbessen, Zitronenpulver[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2]), Steenzout, vanillebonen poeder[1]
- uit fair trade, aandeel fair trade in totaal 70% / uit gecertificeerde biologische landbouw
- van k.b.L.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2102 / 502 kj / kcal |
| Vet | 34 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 22 g |
| Koolhydraten | 44 g |
| waarvan Suiker | 35 g |
| Eiwitten | 2,9 g |
| Zout | 0,09 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Vegan Biologische Osterschoki
Populaire categorieën:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten