allgroo Udon Instant Noedels Zeevruchten, 690 g
Voorgekookte udon noedels
€ 6,99
(€ 10,13 / kg, Incl. 6% BTW
-
allgroo
Udon Instant Noedels Zeevruchten
Voorgekookte udon noedels
€ 6,99(€ 10,13 / kg) -
allgroo
Udon Instant Noedels Champignons & Tofu
Voorgekookte udon noedels met shiitake & tofu
€ 6,99(€ 10,13 / kg) -
allgroo
Udon Instant Noedels Pittig Gekruid
Japanse udon noodles met een pittige smaak
€ 6,99(€ 10,13 / kg) -
allgroo
Udon Instant Noedels Miso
Voorgekookte udon noedels met misosmaak
€ 6,99(€ 10,13 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- Met zeevruchtensmaak
- 2 minuten kooktijd
- Intense smaak
Vergelijkbare producten
Beschrijving
Deze udon instant noedels van allgroo hebben een heerlijke zeevruchtensmaak en zijn intens lekker dankzij ingrediënten als tonijn, inktvis en zeewier.
Bereiding:
Voeg de pasta toe aan 400 ml kokend water en kook 2 minuten. Breng vervolgens op smaak en roer voorzichtig.
| Art. nr.: | KK-865 |
|---|---|
| Inhoud: | 690 g |
| EAN: | 08805957017307 |
| Producentnummer: | 865 |
| Merken: | allgroo |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Pasta (tarwebloem, water, gemodificeerd tapiocazetmeel, Zout, tarwegluten, Zuurteregelaar (melkzuur (E207))), Pflanzenöl (sojaolie, emulgatoren (Lecithine (E322), E471)), kruiden (water, Zout, tonijn (Katsuobushi), Glukose-Fruktose-Sirup, glucose, riet azijn, oligosachariden, sojasaus (water, soja bonen, tarwe, Zout)), inktvisextract, suiker, smaakversterker (E621, dinatrium-5′-ribonucleotide (E635), glycine en natriumzouten daarvan E640), zeewier, ansjovisextract, grapefruitzaadextract, kruiden (inktviskruidenpoeder (Zout, Octopus, Glukosesirup)), glucose, soja-aroma poeder (soja bonen, tarwe, Zout, Maltodextrin), tonijnpoeder (tonijnpoeder, tonijnextract), sojasaus kruiden (sojasaus (water, soja bonen, tarwe, Zout)), sojaolie, emulgatoren (Gummi Arabicum, E471), tempura balletjes (tarwebloem, palmolie, suiker, ui, Zout, sojasaus (water, soja bonen, tarwe, Zout)), zuurteregelaars (E339, dinatriumdifosfaat (E450i), E500, E501), bruin zeewier, rode peperpoeder, garnalen, kleurstof (Echt karmijn (E120), ammoniakkaramel (E150c)), wortel, grove bieslook, Schwarzer Pfeffer (Piper nigrum), zeewier, smaakversterker (E621), anti-klontermiddel (siliciumdioxide), paprika, knoflookpoeder
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 519 / 124 kj / kcal |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,2 g |
| Koolhydraten | 26 g |
| waarvan Suiker | 0,5 g |
| Eiwitten | 4 g |
| Zout | 1,6 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Tom Kreyenhop, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Duitsland, info@kreyenhop.de, www.kreyenhop-kluge.com/de |
|---|
Bijpassend
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor allgroo Udon Instant Noedels Zeevruchten
Uit ons magazine:
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Met Tartuflanghe in het truffelbos
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten