Ankerkraut Fisch & Scampi, in glas, 70 g

Voor smakelijke en pittige zeevruchten en vis

€ 6,29

(€ 89,86 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: in glas, 70 g

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Droge marinade
  • Ideaal om te kruiden
  • Mix met olie of wijn

Vaak samen gekocht met Alnatura Biologische Olijfolie, 750 ml

Ankerkraut Fisch & Scampi, in glas, 70 g € 6,29 (€ 89,86 / kg)
Alnatura Biologische Olijfolie, 750 ml € 11,59 (€ 15,45 / L)
Totaalprijs: € 17,88
Beschrijving

Als je graag vis grilt of bakt, moet je zeker eens de "fish & garnalen" BBQ Rub van Ankerkraut proberen. Groene peper, citroen, basilicum en chili maken deze BBQ rub tot een heel bijzondere smaakbeleving.

Art. nr.: AK-4260347890221
Inhoud: 70 g
EAN: 4260347890221
Producentnummer: 4260347890221
Merken: Ankerkraut
Kan sporen bevatten van: L - selderij, M - mosterd
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder kunstmatige smaakstoffen, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Zonder conserveringsmiddelen, Zonder smaakversterkers
Ingrediënten

Basilicum, Meersalz, rohrzucker, knoflook, groene peper, citroenschil, chili peper

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Duitsland, www.ankerkraut.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Ankerkraut Fisch & Scampi

4,0 van 5 sterren
5 Sterren
2 (66%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
1 (33%)
1 Sterren
0 (0%)

3 beoordelingen

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder