Bauck Mühle Bio Brownies, 400 g
Glutenvrije brownie bakmix
€ 3,89
(€ 9,73 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt met volkoren rijstmeel
- Echt intens chocoladeachtig
- Ook geschikt voor de airfryer
Bijpassend
Beschrijving
Met deze glutenvrije bio brownie bakmix van Bauck Mühle geniet je van pure chocolade verwennerij – op een basis van volkoren rijstmeel en mais in plaats van tarwe, maar net zo smeuïg en vol van smaak. Fijne stukjes pure chocolade en magere cacaopoeder zorgen voor een diepe, zoete chocoladesmaak, terwijl de geurige browniedeeg je keuken vult met onweerstaanbare aroma’s. De bakmix is eenvoudig te bereiden, helemaal plantaardig als je wilt – zonder melk of ei – en altijd boordevol smaak.
Bereiding met ei:
Voor 1 springvorm (26 cm) of ovenschaal (20 x 20 cm), 6 grote of 12 kleine brownies.
Verder nodig: 200 g zachte boter, 2 eieren en 100 ml melk
- Verwarm de oven voor op 175 °C boven- en onderwarmte.
- Doe de bakmix in een kom.
- Mix met 200 g zachte boter en 2 eieren, voeg dan langzaam de 100 ml melk toe.
- Doe het beslag in de vorm en strijk glad.
- Bak ca. 25 minuten in het midden van de oven.
- Laat goed afkoelen en snijd in stukken.
Bereiding zonder ei (vegan):
Verder nodig: 150 g zachte margarine, 2 afgestreken tl johannesbroodpitmeel (of 2 el sojameel) en 100 ml water of sojadrink
- Verwarm de oven voor op 175 °C boven- en onderwarmte.
- Smelt 150 g (plantaardige) margarine in een pan en voeg 100 ml koud water of sojadrink toe.
- Doe de browniebakmix in een kom en meng er 2 afgestreken theelepels johannesbroodpitmeel of 2 eetlepels sojameel door.
- Voeg de margarine-watermix toe en roer tot een glad beslag.
- Verdeel het beslag in de vorm en strijk glad.
- Bak ca. 25 minuten in het midden van de oven.
- Laat goed afkoelen en snijd in stukken.
Bereiding in de airfryer:
- Maak het beslag zoals hierboven beschreven en verdeel over 2 glazen schalen of airfryer bakvormen (elk ca. 1 liter) of gebruik één grote vorm (ca. 2,6 liter).
- Bakken in het bake-programma op 160 °C, ca. 25 minuten.
- Let op: Raadpleeg altijd de handleiding van de airfryer – het resultaat kan per apparaat verschillen.
| Art. nr.: | MM-362938 |
|---|---|
| Inhoud: | 400 g |
| EAN: | 4015637822990 |
| Producentnummer: | 362938 |
| Merken: | Bauck Mühle |
| Certificeringen: | Bio Siegel |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij |
| Kan sporen bevatten van: | F - sojabonen, G - melk, H - noten, M - mosterd, N - sesamzaad, P - lupine |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1654 / 395 kj / kcal |
| Vet | 5,3 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 3,1 g |
| Koolhydraten | 81 g |
| waarvan Suiker | 54 g |
| Vezels | 4,2 g |
| Eiwitten | 4 g |
| Zout | 0,17 g |
Ingrediënten
bietensuiker[1], maïszetmeel[1], 15 % Schokoblätter[1] (ruwe rietsuiker[1], Cacaomassa[1], cacaoboter[1], emulgator (Sonnenblumenlecithin[1])), volkoren rijstmeel[1], 8 % magere cacaopoeder[1], Verdikkingsmiddel (Guarkernmehl[1]), gemalen psylliumvezels[1], Steenzout, Vanille[1]
- uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Duitsland, kundenservice@bauck.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Bauck Mühle Bio Brownies
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten