Bauck Mühle Bio Krustenbrot Havermout, 500 g
Glutenvrije broodmix
€ 3,89
(€ 7,78 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Veganistisch
- Milde smaak
- Knapperige korst
Bijpassend
Beschrijving
De glutenvrije broodmix 'Krustenbrot Havermout' van Bauck Mühle is gebaseerd op havermout en andere zorgvuldig geselecteerde biologische ingrediënten. Meng het simpelweg met water en bak het in de oven tot een stevig brood met een heerlijke, krokante korst. In een handomdraai tover je een rustiek brood op tafel met een mooie, gebalanceerde smaak.
Bereiding:
- Mix de inhoud van de verpakking samen met 1 zakje droge gist en 500 ml lauwwarm water met een deeghaak kort tot een soepel deeg.
- Vorm met vochtige handen of een deegschraper het deeg tot een bal in de kom. Leg het dan op een met bakpapier beklede bakplaat of in een ingevette cakevorm.
- Strijk het deeg glad met een natte deegschraper en breng het in de gewenste vorm.
- Laat het brood op een warme plek, afgedekt, 30 minuten rijzen.
- Verwarm de oven voor op 250 °C boven- en onderwarmte.
- Zet een ovenvaste schaal onderin de oven. Vul deze vlak voor het bakken met ca. 100 ml kokend water.
- Laat na 10 minuten bakken de stoom kort ontsnappen door de ovendeur te openen. Verlaag vervolgens de oventemperatuur naar 220 °C en bak nog 50 minuten verder.
Tip: Bestrooi het brood voor het bakken met 1-2 eetlepels rijstmeel.
| Art. nr.: | MM-414438 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 4015637827445 |
| Producentnummer: | 414438 |
| Merken: | Bauck Mühle |
| Certificeringen: | Biologisch gecertificeerd |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij |
| Kan sporen bevatten van: | F - sojabonen, H - noten, M - mosterd, N - sesamzaad, P - lupine |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1453 / 347 kj / kcal |
| Vet | 3 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,5 g |
| Koolhydraten | 71 g |
| waarvan Suiker | 0,7 g |
| Vezels | 5,5 g |
| Eiwitten | 6,6 g |
| Zout | 1,9 g |
Ingrediënten
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Duitsland, kundenservice@bauck.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Bauck Mühle Bio Krustenbrot Havermout
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten