Bauck Mühle Bio Pizzadeeg - Glutenvrij, 350 g
Glutenvrije pizzabodem van volkoren rijstmeel
€ 2,89
(€ 8,26 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Snel te maken
- Geen rijstijd nodig
- Veganistisch
Bijpassend
Beschrijving
Met deze glutenvrije biologische pizzabodem van Bauck Mühle bak je in een handomdraai de lekkerste pizza’s! De mix is gemaakt op basis van volkoren rijstmeel en andere glutenvrije ingrediënten. Het deeg is minder plakkerig dan gewoon tarwedeeg, maar blijft tijdens het bakken luchtig van binnen en knapperig van buiten.
Deze mix is veganistisch, ongezoet en vereist geen rijstijd – alleen water, een beetje olie (zoals olijfolie) en je favoriete toppings maken jouw pizza compleet. De ingrediënten worden zorgvuldig gecontroleerd in het eigen glutenvrije laboratorium van Bauck Mühle, zodat je verzekerd bent van een perfecte pizzabodem zonder gluten.
Bereidingswijze:
- Verwarm de oven voor op 225 °C (gas: stand 4, hetelucht: 190 °C).
- Doe de mix in een kom en voeg 250 ml lauwwarm water en 2 eetlepels olie toe (bijv. olijfolie).
- Kneed tot een glad deeg met de handmixer (kneedhaken).
Tip:
Het deeg hoeft niet te rijzen! Het is iets zachter dan normaal, waardoor de pizzabodem lekker smeuïg van binnen en heerlijk krokant van buiten wordt.
| Art. nr.: | MM-413038 |
|---|---|
| Inhoud: | 350 g |
| EAN: | 4015637006659 |
| Producentnummer: | 413038 |
| Merken: | Bauck Mühle |
| Certificeringen: | Bio Siegel |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij |
| Kan sporen bevatten van: | F - sojabonen, H - noten, M - mosterd, N - sesamzaad, P - lupine |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1419 / 339 kj / kcal |
| Vet | 1,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 76 g |
| waarvan Suiker | 0,7 g |
| Vezels | 3,5 g |
| Eiwitten | 4,2 g |
| Zout | 2,2 g |
Ingrediënten
volkoren rijstmeel[1], maïszetmeel[1], Rijstmeel[1], bakpoeder (rijsmiddel (Natriumhydrogencarbonat), zuurteregelaar (Monokaliumtartrat (E336)), maïszetmeel[1]), gemalen psylliumvezels[1], rijstsiroop poeder[1], Quinoasauerteigpulver[1] (quinoameel[1], Rijstmeel[1]), Meersalz
- gecontroleerde biologische productie
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Duitsland, kundenservice@bauck.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Bauck Mühle Bio Pizzadeeg - Glutenvrij
Uit ons magazine:
- Receptidee: blauwbrood op Italiaanse wijze
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten