Bauck Mühle Bio Veggie Grünkernburger, 160 g
Vegan mix voor burger-patties
€ 2,89
(€ 18,06 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Snel en makkelijk te bereiden
- Gemaakt van groene spelt & havermout
- Op smaak gebracht met groente
Bijpassend
Beschrijving
Met de Bio Veggie Grünkern Burger mix van Bauck Mühle zet je in een handomdraai smaakvolle, plantaardige burger-patties of krokante groenteburgers op tafel. Meng simpelweg met water, laat de mix wellen en vorm tot burgers. Bak ze daarna goudbruin in de pan – ideaal voor op een knapperig broodje of als verrassend fingerfood. Deze mix brengt groene spelt samen met havermout, sesam en kruidenrijke groente voor extra veel smaak. Eén verpakking is goed voor 6 grote of 12 kleine burgers – hoe kleiner je ze maakt, hoe krokanter ze worden!
Bereidingswijze:
- Roer de inhoud van de verpakking door 250 ml kokend water en laat 15 minuten wellen.
- Vorm met natte handen de gewenste burgers.
- Bak ze aan beide zijden goudbruin in een hete pan met olie.
| Art. nr.: | MM-110324 |
|---|---|
| Inhoud: | 160 g |
| EAN: | 4015637004945 |
| Producentnummer: | 110324 |
| Merken: | Bauck Mühle |
| Certificeringen: | Bio Siegel |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | F - sojabonen, H - noten, M - mosterd, P - lupine |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1520 / 363 kj / kcal |
| Vet | 7,9 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,3 g |
| Koolhydraten | 55 g |
| waarvan Suiker | 1,6 g |
| Vezels | 9,9 g |
| Eiwitten | 13 g |
| Zout | 2,5 g |
Ingrediënten
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Duitsland, kundenservice@bauck.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Bauck Mühle Bio Veggie Grünkernburger
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten