Bauck Mühle Bio Volkoren Havervlokken Kleinbladig, 475 g
Kleinbladige havervlokken
€ 3,89
(€ 8,19 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gegarandeerd glutenvrij
- Gemaakt van volle korrel
- Veelzijdig te gebruiken
Bijpassend
Beschrijving
De glutenvrije kleinbladige havervlokken van Bauck Mühle worden zorgvuldig gemaakt van biologisch volle korrel haver en vervolgens voorzichtig tot fijne vlokken gewalst. Perfect als basis voor je ontbijt, zoals muesli of havermoutpap, maar ook verrassend lekker in hartige gerechten zoals groenteburgers of in bakrecepten. Door de fijne structuur nemen ze snel vocht op, waardoor je een zachte, romige textuur krijgt. Dankzij de glutenvrije verwerking zijn deze havervlokken een veelzijdige favoriet voor elke dag in de keuken.
| Art. nr.: | MM-300938 |
|---|---|
| Inhoud: | 475 g |
| EAN: | 4015637823645 |
| Producentnummer: | 300938 |
| Merken: | Bauck Mühle |
| Certificeringen: | Bio Siegel |
| Soort voeding: | Glutenvrij |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1549 / 370 kj / kcal |
| Vet | 6,7 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,1 g |
| Koolhydraten | 60 g |
| waarvan Suiker | 0,8 g |
| Vezels | 9,7 g |
| Eiwitten | 13 g |
| Zout | 0,01 g |
Ingrediënten
glutenvrije volkoren havervlokken[1]
- gecontroleerde biologische productie
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Duitsland, kundenservice@bauck.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Bauck Mühle Bio Volkoren Havervlokken Kleinbladig
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten