Belberry Komkommer Dressing, 250 ml
Veelzijdige saladedressing
€ 7,69
(€ 30,76 / L, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Mild, fris aroma
- Ideaal bij salade met eieren & kaas
- Past ook goed bij koud gevogelte
Vergelijkbare producten
Beschrijving
Deze milde komkommerdressing dankt zijn frisse aroma aan de komkommerazijn, die is gemaakt van verse komkommerpuree. Deze dressing past bijzonder goed bij eier- of kaassalades. Het is ook uitstekend geschikt voor het verfijnen van koude schotels met kip en ook rosbief.
Opmerking: Schud de gesloten fles voordat je de dressing gebruikt
Ingrediënten
drinkwater, 19 % komkommerpuree, plantaardige oliën (Koolzaadolie), 13 % Komkommer azijn (brandewijn azijn, Groene komkommerpuree, suiker), eigeel, suiker, mosterd (drinkwater, mosterdzaad, brandewijn azijn, Zout, Kruiden), natriumlactaat (E325)[1], Zout, gemodificeerd zetmeel, xanthaangom (E415)[2], natriumacetaat (E262)[1], gist extract, maltodextrine, gebakken ui, witte peper, kaliumsorbaat[3], natriumbenzoaat (E211), koperhoudende complexen van chlorophylls en chlorophyllins (E 141)[4]
- Zuurteregelaar
- verdikkingsmiddel
- Conserveringsmiddelen
- kleurstoffen
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 708 / 169 kj / kcal |
| Vet | 14 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1 g |
| Koolhydraten | 6,2 g |
| waarvan Suiker | 4,6 g |
| Vezels | 0,5 g |
| Eiwitten | 1,4 g |
| Zout | 2 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Belberry Preserves PLC, Torkonjestraat 21C, 8510 , Kortrijk-Marke, België, www.belberry.com |
|---|
Bijpassend
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Belberry Komkommer Dressing
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.250 producten