Onze bestsellers tegen topprijzen

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Bestsellers: 1 - 30 van 45 artikelen

MAMA's Ajvar Mild

MAMA's Ajvar Mild, 550 g

  • 100% natuurlijke ingrediënten
  • Authentieke smaak
  • Vegan
€ 7,69 (€ 13,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 16. oktober

Ragusa Chocoladereep

Ragusa Chocoladereep, Klassiek (100 g)

  • Gemaakt met hele hazelnoten
  • Fijnste pralinévulling
  • Kies uit pure, klassieke of witte chocolade
€ 3,19 (€ 31,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Stiermarkse Pompoenpitolie BGA

Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Stiermarkse Pompoenpitolie BGA, 1.000 ml

  • 100% pure Stiermarkse pompoenpitolie BGA.
  • 20 jaar ononderbroken gouden medaille met maximale punten
  • Gault&Millau-prijs 2019 & 2020
€ 26,49 (€ 26,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Casali Rum Kokos Chocolade

Casali Rum Kokos Chocolade, 750 g

  • Met een vloeibare rumkern
  • Met lekker veel krokante melkchocolade
  • Alsof je op zomervakantie gaat
€ 14,49 (€ 19,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

MAMA's Ajvar Hot

MAMA's Ajvar Hot, 550 g

  • 100% natuurlijke ingrediënten
  • Authentieke smaak
  • Vegan
€ 7,69 (€ 13,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bio Sojadrink

BIO PRIMO Bio Sojadrink, Naturel (1 L)

  • Milde smaak
  • Veganistisch, lactose & glutenvrij
  • 100% Italiaanse biologische teelt
€ 1,49 (€ 1,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Camille Bloch Chocolaatjes met Likeurvulling

Camille Bloch Chocolaatjes met Likeurvulling, Cognac (100 g)

  • Populaire likeuren & cognac
  • Lichte en pure chocolaatjes
€ 3,19 (€ 31,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ragusa Geschenkpakket

Ragusa Geschenkpakket, Pure Chocolade (400 g)

  • Keuze uit drie smaken
  • Fijnste pralinévulling
  • Met hele hazelnoten
€ 14,49 (€ 36,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Knorr Meister Kessel Goulashsoep

Knorr Meister Kessel Goulashsoep, 500 g

  • Hartig en romig
  • Gemaakt met rundvlees en paprika
  • Verwarmen, serveren en genieten
€ 4,99 (€ 9,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

"Blue Bird" Knijpfruit met Peren, Appels en Bosbessen

Holle "Blue Bird" Knijpfruit met Peren, Appels en Bosbessen, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 6 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Premium Biologische Stiermarkse Pompoenpitolie BGA

Steirerkraft Premium Biologische Stiermarkse Pompoenpitolie BGA, 1000 ml

  • 100% puur
  • Diep groene kleur
  • Gemaakt zonder GMOS
€ 31,99 (€ 31,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Il pomodoro più buono San Marzano Tomaten 'Vintage'

Il pomodoro più buono San Marzano Tomaten 'Vintage', 400 g

  • Heel en gepeld
  • Rijp geoogst
  • Uit Italië
€ 3,39 (€ 8,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Haverdrink

BIO PRIMO Biologische Haverdrink, Naturel (1 L)

  • Mild en zoet, weinig eigen smaak
  • Verfijnt koffie, smoothies, cacao
  • Ook om te koken
€ 1,69 (€ 1,69 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Torino Fijne Zwitserse Chocolade

Torino Fijne Zwitserse Chocolade, Pure chocolade (100 g)

  • Royale vulling
  • Hazelnoot- en amandelcrème
  • Twee soorten
€ 2,76 € 3,69 (€ 27,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE Landelijke Thee - Collection Box

TEEKANNE Landelijke Thee -​ Collection Box, 180 Theezakjes

  • Fruitige en kruidige aroma's
  • Theevariant in 12 varianten
  • 180 theezakjes in totaal
€ 38,99 (€ 1.541,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Chinata Zoete Gerookte Paprika

La Chinata Zoete Gerookte Paprika, Zip-​Pack, 150 g

  • Met de hand geoogst en gesorteerd
  • Gerookt op eikenhout
  • Heerlijke geur
€ 5,31 € 5,59 (€ 35,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Napolitaanse Wafels

Manner Napolitaanse Wafels, 300 g -​ 4 stuks

  • Traditionele specialiteit
  • 5 dunne, knapperige wafels
  • Met hazelnoot-cacaocrème
€ 5,79 (€ 19,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Barista Biologische Erwtendrink

Alnatura Barista Biologische Erwtendrink, 1 L

  • Voor opschuimen en mixen
  • Geen toegevoegde suiker*
  • Lactose-, melkeiwit- en glutenvrij
€ 1,69 (€ 1,69 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Tony's Chocolonely Melk Karamel Zeezout 32%

Tony's Chocolonely Melk Karamel Zeezout 32%, 180 g

  • 32% cacaogehalte
  • 100% slaafvrij
  • Knapperige karamel
€ 4,79 (€ 26,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Soletti Zoute Stokjes

Soletti Zoute Stokjes, 230 g

  • Praktisch familiepakket
  • Origineel recept sinds 1949
  • Slechts 3,1% vet
€ 2,69 (€ 11,70 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Jordan extra olijfolie

Jordan Olivenöl Jordan extra olijfolie, 1 L

  • Hoge kwaliteit
  • Natuurlijke verwerking
  • Unieke smaak
€ 24,49 (€ 24,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

"Berry Puppy" Knijpfruit met Appels, Perziken en Wilde Bessen

Holle "Berry Puppy" Knijpfruit met Appels, Perziken en Wilde Bessen, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 8 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bio Linzenwafels

BIO PRIMO Bio Linzenwafels, 90 g

  • Knapperige eiwitleverancier
  • Veganistisch & glutenvrij
  • 100% biologische teelt Turkije
€ 1,39 (€ 15,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kandisin Klassieke Vloeibare Zoetstof

Kandisin Klassieke Vloeibare Zoetstof, 225 ml

  • Voor koken en bakken
  • Perfect voor calorievrij zoeten
  • Ideaal voor fruit, pudding en desserts
€ 3,09 (€ 13,73 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE Fruitboomgaard LOVE

TEEKANNE Fruitboomgaard LOVE, 50 (50 g)

  • Granaatappel en passievrucht
  • Fruitig en mild
  • Met stevia
€ 3,59 (€ 71,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

"Kiwi Koala" Knijpfruit met Peren, Bananen en Kiwi's

Holle "Kiwi Koala" Knijpfruit met Peren, Bananen en Kiwi's, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 8 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kelloggs Smacks

Kelloggs Smacks, 600 g

  • Krokante gepofte tarwe met suiker
  • Ideaal voor melk of yoghurt
  • Geniet gemixed met andere granen
€ 8,09 (€ 13,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Tony's Chocolonely Tiny Mix

Tony's Chocolonely Tiny Mix, 900 g

  • Bevat 100 kleine Tony's
  • 10 verschillende soorten
  • Ideaal souvenirtje
€ 28,99 (€ 32,21 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Ongefilterde Virgin Zwarte Komijnolie

Ölmühle Solling Ongefilterde Virgin Zwarte Komijnolie, 500 ml

  • Bijzonder dikke consistentie
  • Intense smaak
  • Van gecontroleerde biologische teelt
€ 26,99 (€ 53,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Spelt LepelkoekjesBiologische Spelt Lepelkoekjes

Alnatura Biologische Spelt LepelkoekjesBiologische Spelt Lepelkoekjes, 125 g

  • Zonder suikerbestrooiing
  • Krokant-zoet
  • Van Alnatura ei
€ 2,39 (€ 19,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober