BioArt Aarbeienjam, 250 g
Fruitige verwennerij van perfect rijpe aardbeien
€ 8,69
(€ 34,76 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt met biologische vruchten
- Met plantaardig pectine
- Zonder kunstmatige toevoegingen
Bijpassend
Beschrijving
Deze biologische jam verrast met een extra hoog fruitgehalte en de volle smaak van rijpe aardbeien. Alleen zorgvuldig geselecteerd biologisch fruit wordt op milde wijze verwerkt en met een beetje biologische rietsuiker op smaak gebracht. Kunstmatige kleurstoffen en aroma’s blijven bewust achterwege. Plantaardig pectine en echte biologische citroensap zorgen voor de ideale structuur en een mooi afgerond aroma.
| Art. nr.: | BIOG-291219 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 9006241200019 |
| Producentnummer: | 291219 |
| Merken: | BioArt |
| Samenstelling fruit: | Bessen |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder smaakversterkers, Zonder kleurstoffen |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 712 / 170 kj / kcal |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | <0,1 g |
| Koolhydraten | 40 g |
| waarvan Suiker | 39 g |
| Eiwitten | 0,7 g |
| Zout | 0,03 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioArt Aarbeienjam
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten