BioArt Bio Curry-Mango-Saus, 250 ml
Fruitige en kruidige saus voor veelzijdige gerechten
€ 6,79
(€ 27,16 / L, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Milde, kruidige smaak
- Gemaakt van biologische ingrediënten
- Romige textuur
Bijpassend
Beschrijving
Deze biologische curry-mango-saus brengt de zoete smaak van rijpe mango samen met een zachte currytwist. Het resultaat is een romige, gebalanceerde saus met een exotisch karakter. Heerlijk bij rijstgerechten, groente, gegrilde lekkernijen of als dip bij snacks.
| Art. nr.: | BIOG-306643 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 ml |
| EAN: | 9006241301525 |
| Producentnummer: | 306643 |
| Merken: | BioArt |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
water[1], Koolzaadolie[1], ruwe rietsuiker[1], 8 % mangopuree[1], appelciderazijn[1], Geconcentreerde tomatenpuree met enkele sterkte[1], maïszetmeel[1], 1,8 % kerrie[1], Steenzout[1], Aprikosen, ui[1], Rode wijn[1], eiwitverrijkt weipoeder, Kruiden[1], citroensapconcentraat[1], Verdikkingsmiddel (Guarkernmehl[1])
- van biologische landbouw
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1260 / 301 kj / kcal |
| Vet | 23,4 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 2,6 g |
| Koolhydraten | 21,1 g |
| waarvan Suiker | 16,5 g |
| Eiwitten | 0,8 g |
| Zout | 1,94 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioArt Bio Curry-Mango-Saus
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten