BioArt Bio Bosvruchtenjam Light Glas, 250 g

Puur fruitgenot boordevol smaak

€ 8,69

(€ 34,76 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 g

Nog 3 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Gemaakt met biologische vruchten
  • Extra hoog fruitgehalte
  • Zonder kunstmatige toevoegingen

Vaak samen gekocht met STAUD‘S Wilde Frambozen Vruchtenspread, fijn gezeefd - Limited Edition, 250 g

BioArt Bio Bosvruchtenjam Light Glas, 250 g € 8,69 (€ 34,76 / kg)
STAUD‘S Wilde Frambozen Vruchtenspread, fijn gezeefd - Limited Edition, 250 g € 6,59 (€ 26,36 / kg)
Totaalprijs: € 15,28
Beschrijving

Deze lichte confituur van bosbessen wordt met zorg bereid uit zorgvuldig geselecteerde biologische bessen. Dankzij het hoge fruitgehalte proef je een rijke, volle smaak, subtiel in balans gebracht met puur biologisch citroensap. De receptuur bevat plantaardig pectine en is vrij van kunstmatige toevoegingen.

Art. nr.: BIOG-315177
Inhoud: 250 g
EAN: 9006241200378
Producentnummer: 315177
Merken: BioArt
Samenstelling fruit: Bessen
Certificeringen: EU biologisch keurmerk
Soort voeding: veganistisch, vegetarisch
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder smaakversterkers, Zonder kleurstoffen
Ingrediënten

70 % bessen mix[1], suiker[1], citroensapconcentraat[1], geleermiddel (pectine)

  1. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 729 / 174 kj / kcal
Vet <0,5 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren <0,1 g
Koolhydraten 39 g
  waarvan Suiker 39 g
Eiwitten 0,7 g
Zout 0,03 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BioArt Bio Bosvruchtenjam Light Glas