BioArt Bio Chocolade Dankbarkeit ist das Gedächtnis des Herzens.., 70 g

Romige chocolade met een fruitige twist

€ 7,69

(€ 109,86 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Fijn & uitgebalanceerd
  • Met frisse aardbeiensmaak
  • Harmonieuze smaakbeleving

Vaak samen gekocht met BioArt Bio Chocolade Danke, 70 g

BioArt Bio Chocolade Dankbarkeit ist das Gedächtnis des Herzens.., 70 g € 7,69 (€ 109,86 / kg)
BioArt Bio Chocolade Danke, 70 g € 7,69 (€ 109,86 / kg)
Totaalprijs: € 15,38
Beschrijving

Deze biologische chocoladereep combineert romige melkchocolade met een verfijnde aardbeiensmaak. Het samenspel van zachte zoetheid en fruitige frisheid zorgt voor een unieke smaaksensatie. Perfect voor wie echt bijzondere chocolademomenten weet te waarderen.

Art. nr.: BIOG-326056
Inhoud: 70 g
EAN: 9006241310732
Producentnummer: 326056
Merken: BioArt
Certificeringen: EU biologisch keurmerk
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

96 % melkchocolade[1] (ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], 22 % melkpoeder[1], Cacaomassa[1], emulgator (Lecithine[1])), 3 % gevriesdroogde aardbeien[1], natuurlijke aardbeiensmaak[1]

  1. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2453 / 586 kj / kcal
Vet 41 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 26 g
Koolhydraten 48 g
  waarvan Suiker 47 g
Vezels 2,1 g
Eiwitten 6,9 g
Zout 0,21 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BioArt Bio Chocolade Dankbarkeit ist das Gedächtnis des Herzens..