BioArt Chips Cream & Onion, 100 g
Heerlijk hartige chips
€ 4,89
(€ 48,90 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met sour cream & ui
- Intens volle smaak
- Voorzichtig gebakken met schil
Bijpassend
Beschrijving
Deze biologische chips zijn gemaakt van zorgvuldig geselecteerde aardappelen. Ze worden met schil gesneden en langzaam goudgeel gebakken in biologische zonnebloemolie, waardoor ze hun pure aardappelsmaak én extra krokante bite behouden. De verfijnde kruiding met sour cream en ui geeft een volromige, hartige smaakbalans waar je geen genoeg van krijgt.
| Art. nr.: | BIOG-332857 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 9006241302096 |
| Producentnummer: | 332857 |
| Merken: | BioArt |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Sluit de verpakking opnieuw na gebruik |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1993 / 476 kj / kcal |
| Vet | 24 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 2,6 g |
| Koolhydraten | 56 g |
| waarvan Suiker | 2,4 g |
| Vezels | 4,9 g |
| Eiwitten | 6 g |
| Zout | 1,4 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioArt Chips Cream & Onion
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten