BioArt Chips Sea Salt, 100 g
Klassieke chips van biologische aardappelen
€ 4,89
(€ 48,90 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Knusprig en goudgeel
- Met pure zeezout
- Met schil langzaam gebakken
Bijpassend
Beschrijving
Voor deze biologische chips worden alleen de beste aardappelen mét schil geselecteerd. Gebakken in biologische zonnebloemolie voor een goudgele, knapperige chip met een volle aardappelsmaak. Dankzij het zorgvuldige bakproces blijft de pure smaak behouden. Licht bestrooid met zeezout zijn deze chips een tijdloze favoriet voor elk moment.
| Art. nr.: | BIOG-332840 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 9006241302058 |
| Producentnummer: | 332840 |
| Merken: | BioArt |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Sluit de verpakking opnieuw na gebruik, Droog bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2018 / 482 kj / kcal |
| Vet | 25 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 2,7 g |
| Koolhydraten | 56 g |
| waarvan Suiker | 0,5 g |
| Eiwitten | 5,6 g |
| Zout | 1,2 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioArt Chips Sea Salt
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten