BioArt Chocolade Weil wir Engel ohne Flügel..., 70 g
Fruitige, zoete traktatie met romige zachtheid
€ 7,69
(€ 109,86 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met frisse framboos
- Zachte witte chocolade
- Perfect in balans
Bijpassend
Beschrijving
Deze unieke chocolade is een heerlijke combinatie van zacht smeltende witte chocolade en het fruitige karakter van frambozen. Romige zoetheid wordt verfijnd met een subtiel frisse toets, wat zorgt voor een onweerstaanbare smaakbeleving. Een echte aanrader voor liefhebbers van bijzondere chocoladecreaties met een fruitige twist.
| Art. nr.: | BIOG-326059 |
|---|---|
| Inhoud: | 70 g |
| EAN: | 9006241310800 |
| Producentnummer: | 326059 |
| Merken: | BioArt |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2428 / 580 kj / kcal |
| Vet | 38 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 24 g |
| Koolhydraten | 54 g |
| waarvan Suiker | 54 g |
| Eiwitten | 6,1 g |
| Zout | 0,22 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioArt Chocolade Weil wir Engel ohne Flügel...
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten