BioKing Biologische Paranoten , 500 g

Uit wild oogsten

€ 23,49

(€ 46,98 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Herkomst: Bolivia
  • Olieachtige zoete smaak

Vaak samen gekocht met Seeberger Snackmix Geroosterd & Gezouten, 125 g

BioKing Biologische Paranoten , 500 g € 23,49 (€ 46,98 / kg)
Seeberger Snackmix Geroosterd & Gezouten, 125 g € 2,89 (€ 23,12 / kg)
Totaalprijs: € 26,38
Beschrijving

Paranoten overtuigen met hun amandelachtige, zoete smaak en zijn een heerlijk tussendoortje. Gemalen zijn ze ook ideaal als bakingrediënt voor brood- en taartrecepten.

Let op voor mensen met een allergie:
Bevat noten. Kan sporen bevatten van gluten, soja en sesam als gevolg van het productieproces.

Art. nr.: XAY-PL-101828
Inhoud: 500 g
EAN: 9120013233248
Producentnummer: 101828
Merken: BioKing
Certificeringen: Biologisch gecertificeerd
Soort voeding: veganistisch, vegetarisch
Kan sporen bevatten van: A - gluten, F - sojabonen, N - sesamzaad
Herkomst van de grondstof: Bolivia
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2901 / 693 kj / kcal
Vet 66,8 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 15,4 g
Koolhydraten 3,6 g
  waarvan Suiker 2,3 g
Vezels 6,7 g
Eiwitten 16 g
Zout 0,01 g
Ingrediënten

Paranüsse[1]

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Oostenrijk, office@bioking.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BioKing Biologische Paranoten

1 recensie in een andere taal

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
4 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

4 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal