Birkengold

Suikervrije levensmiddelen in talloze smaken

Birkengold® Xylitol is een zoetstof gemaakt van natuurlijke plantaardige grondstoffen. Xylitol, of beter gezegd berkensuiker, heeft geen bijsmaak of nasmaak en is net zo zoet als suiker. Het komt 100% uit Europa en is gemaakt van de voedingsrijke vezels van berkenschors.

Filteren & Sorteren

Prijzen Certificeringen Soort voeding
Filters

Birkengold: 24 artikelen

Birkengold Gummyberen

Birkengold Gummyberen, 50 g

  • Met maltitol en xylitol
  • Zonder gelatine
  • Veganistisch
€ 2,42 € 2,69 (€ 48,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Birkengold Schlaufüchse

Birkengold Schlaufüchse, 50 g

  • Suikervrij & vegan
  • Met vitamines
  • Perzik- en sinaasappelsmaak
€ 2,60 € 2,89 (€ 52,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Birkengold Volkoren Speltkoekjes

Birkengold Volkoren Speltkoekjes, 125 g

  • Nootachtige speltsmaak
  • Zoet door Birkengold® xylitol
  • Vegan recept
€ 3,50 € 3,89 (€ 28,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Birkengold Abrikoos Fruit Spread

Birkengold Abrikoos Fruit Spread, 200 g

  • Biologische abrikozen
  • Geen toegevoegde suiker
  • 70% fruitgehalte
€ 3,68 € 4,09 (€ 18,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Birkengold Bosbessen Fruitpasta

Birkengold Bosbessen Fruitpasta, 200 g

  • Geselecteerd biologisch fruit
  • 70% fruitgehalte
  • Geen toegevoegde suiker
€ 4,22 € 4,69 (€ 21,10 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Birkengold Xylitol (berkensuiker)

Birkengold Xylitol (berkensuiker), 1 kg

  • Voor bakken en conserveren
  • 40% minder calorieën dan suiker
  • Vrij van genetische manipulatie
€ 14,48 € 16,09 (€ 14,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Birkengold Gelerende Berkensuiker

Birkengold Gelerende Berkensuiker, 500 g

  • Eenvoudige verwerking
  • Behoudt alle fruitsmaken
  • Alternatief voor suiker en co.
€ 8,63 € 9,59 (€ 17,26 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Birkengold Berkensuiker 100% Xylitol

Birkengold Berkensuiker 100% Xylitol, 350 g

  • Fijn gepoederd
  • Ideaal voor bakken & decoreren
  • 350 gram
€ 9,08 € 10,09 (€ 25,94 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Birkengold Xylitol Tandverzorging Kauwgom - Fruit

Birkengold Xylitol Tandverzorging Kauwgom -​ Fruit, 28 g

  • Tandvriendelijk recept
  • 100 % plasticvrij & suikervrij
  • Met 20 dragées per verpakking
€ 2,60 € 2,89 (€ 92,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Birkengold Aardbeien Fruit Spread

Birkengold Aardbeien Fruit Spread, 200 g

  • 70% fruit
  • Biologische aardbeien
  • Veganistisch recept
€ 4,22 € 4,69 (€ 21,10 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Birkengold Tandverzorging - Xylitol Lolly

Birkengold Tandverzorging -​ Xylitol Lolly, Framboos (6 g)

  • Hoog xylitolgehalte
  • Veganistisch recept
  • Alleen natuurlijke smaken
€ 1,25 € 1,39 (€ 208,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Birkengold Pure  Chocolade

Birkengold Pure Chocolade, 100 g

  • 55% cacaogehalte
  • Geen toegevoegde suiker
  • Veganistisch en Fairtrade
€ 3,50 € 3,89 (€ 35,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Xylitol Tandverzorging - Kauwgom Spearmint

Birkengold Xylitol Tandverzorging -​ Kauwgom Spearmint, 28 g

  • Tandvriendelijk recept
  • Zonder aardolie & toegevoegde suiker
  • Vegan recept
€ 2,60 € 2,89 (€ 92,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Birkengold Xylitol Kauwgom - Kaneel

Birkengold Xylitol Kauwgom -​ Kaneel, 28 g

  • 100% natuurlijke grondstoffen
  • Bevordert een alkalisch milieu
  • Zonder kunstmatige smaakstoffen en suiker
€ 2,60 € 2,89 (€ 92,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Energie Xylitol Tandheelkundige Zorg Kauwgom - Munt

Birkengold Energie Xylitol Tandheelkundige Zorg Kauwgom -​ Munt, 28 g

  • Met guarana & cafeïne
  • Frisse muntsmaak
  • Vrij van aspartaam
€ 3,05 € 3,39 (€ 108,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Birkengold Pure  Hazelnootchocolade

Birkengold Pure Hazelnootchocolade, 100 g

  • 55% cacaogehalte
  • Met gehakte hazelnoten
  • Veganistisch
€ 3,50 € 3,89 (€ 35,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Birkengold Biologische Erythritol

Birkengold Biologische Erythritol, 500 g

  • Suiker alternatief
  • Hersluitbaar
  • Ideaal om te bakken
€ 8,18 € 9,09 (€ 16,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Xylitol Tandverzorging - Spearmint Kauwgom

Birkengold Xylitol Tandverzorging -​ Spearmint Kauwgom, 28 g

  • 100 % plastic vrij
  • Uitsluitend hernieuwbare grondstoffen
  • Vrij van suiker, petroleum en titaniumdioxide
€ 2,60 € 2,89 (€ 92,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Birkengold Pure Chocolade

Birkengold Pure Chocolade, 100 g

  • Hoog cacaogehalte
  • Veganistisch
  • Met Fairtrade-zegel
€ 3,50 € 3,89 (€ 35,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Birkengold Zure Katjes

Birkengold Zure Katjes, 50 g

  • Zoet/zure combinatie
  • Smaak van natuurlijke aroma's
  • Natuurlijk fruitconcentraat
€ 2,60 € 2,89 (€ 52,00 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Birkengold Xylit kauwgom Tea Tree–Mint

Birkengold Xylit kauwgom Tea Tree–Mint, 28 g

  • 100% hernieuwbare grondstoffen
  • Zonder petroleum en titaniumdioxide
  • Veganistische formule
€ 2,60 € 2,89 (€ 92,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Birkengold Muntbonbons

Birkengold Muntbonbons, 30 g

  • Gecertificeerd met het Zahnfreundlich*-zegel
  • Europese xylitol
  • Veganistisch
€ 2,42 € 2,69 (€ 80,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 02. november

Birkengold Kauwvitamine C + Zink

Birkengold Kauwvitamine C + Zink, 28 g

  • Veganistisch & suikervrij
  • Voedingssupplement
  • Sinaasappel-citroen smaak
€ 2,87 € 3,19 (€ 102,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 02. november

Birkengold Xylit Bonbons Sinaasappel

Birkengold Xylit Bonbons Sinaasappel, 30 g

  • Europese xylitol
  • Vegan recept
  • Geen toegevoegde suiker
€ 2,42 € 2,69 (€ 80,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Birkengold is een toonaangevend merk in de wereld van suikervrije en caloriearme producten, ontworpen voor iedereen die kiest voor een natuurlijk en gezond alternatief. Dit maakt hun assortiment niet alleen gezond, maar ook perfect voor mensen met specifieke dieetwensen, zoals diabetici en mensen die hun suikerinname willen beperken.

Met Birkengold kies je voor een gezondere levensstijl zonder in te leveren op smaak. De producten zijn niet alleen suikervrij, maar ook natuurlijk, wat betekent dat ze geen kunstmatige toevoegingen bevatten. Dit maakt het assortiment aantrekkelijk voor iedereen die waarde hecht aan gezonde voeding. Bovendien zijn de producten van Birkengold ontwikkeld met het oog op tandvriendelijkheid, wat ze uniek maakt in de wereld van suikeralternatieven.

Geniet van de suikervrij producten van Birkengold en bestel ze vandaag nog comfortabel online

Verwen je smaakpapillen met onze toppers: