Casale Paradiso Risotto Mix - Groene Asperges, 300 g
Voor de echte aspergeliefhebbers
€ 7,29
(€ 24,30 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Makkelijk te bereiden
- Met knoflook
Beschrijving
Deze aspergerisotto heeft een uitstekende smaak en is gemakkelijk te bereiden. Het heerlijke gerecht kan perfect worden aangevuld met geraspte kaas of vlees.
Extra informatie:
- Bewaar de risotto op een droge en donkere plaats.
- Na opening snel consumeren.
- Bereid de risotto zoals aangegeven op het etiket.
| Art. nr.: | AV-5746 |
|---|---|
| Inhoud: | 300 g |
| EAN: | 8018370001789 |
| Producentnummer: | 5746 |
| Merken: | Casale Paradiso |
| Oorsprong: | Italië |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1457 / 348 kj / kcal |
| Vet | 0,9 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 74 g |
| waarvan Suiker | 0,1 g |
| Vezels | 4 g |
| Eiwitten | 7,9 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
96 % Carnaroli risotto rijst, wortel, 1 % asperges, ui, bieslook, Peterselie, knoflook
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Casale Paradiso s.r.l., Via Fosso Paradiso, 43, 66013, Chieti Scalo (CH), Italië, www.casaleparadiso.com |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
1 recensie in het Nederlands voor Casale Paradiso Risotto Mix - Groene Asperges
| 5 Sterren | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
1 recensie in het Nederlands
-
Was deze recensie nuttig voor jou? (0) (0)
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten
Beoordeeld met 5 van 5 Sterren.
Heerlijke zachte smaak
Echt de moeite waard de smaak is voortreffelijk