Davert Biologisch Licht Tahin Sesampasta, 250 g
Romige allrounder van 100% sesam
€ 3,89
(€ 15,56 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- 100% gepelde biologische sesam
- Extra mild, nootachtige smaak
- Ideaal voor hummus, dips & sauzen
Beschrijving
Deze lichte biologische tahin wordt gemaakt van 100% gepelde sesamzaadjes, zonder toevoeging van olie. Het resultaat is een zachte, romige pasta met een milde smaak.
Perfect voor hummus, dips, dressings of als topping op bowls en fruit.
Let op:
De natuurlijke olie kan zich afscheiden. Roer voor gebruik goed door.
| Art. nr.: | XEC-URT-31183 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 4019339311745 |
| Producentnummer: | 31183 |
| Merken: | Davert |
| Certificeringen: | Bio Siegel, EU / niet-EU biologisch label |
| Soort voeding: | Glutenvrij |
| Kan sporen bevatten van: | E - pinda's, H - noten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten |
Ingrediënten
geroosterde gepelde sesamzaadjes[1]
- uit gecontroleerde biologische productie
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2738 / 654 kj / kcal |
| Vet | 58 g |
| Verzadigde Vetzuren | 8,8 g |
| Koolhydraten | 3 g |
| waarvan Suiker | 1 g |
| Vezels | 11 g |
| Eiwitten | 24 g |
| Zout | 0,06 g |
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Davert Biologisch Licht Tahin Sesampasta
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.750 producten