Demmers Teehaus Organic Rooibos Cranberry Siroop, 500 ml
Fruitige ijsthee, snel en eenvoudig zelfgemaakt
€ 14,39
(€ 28,78 / L, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Alleen gezoet met biologische fruitsappen
- Zachte, fruitige rooibosbasis
- Zuinig: mengverhouding 1:10
Bijpassend
Beschrijving
Met deze biologische ijsthee-siroop tover je in een handomdraai een glas heerlijk fris, frambozenrood drankje op tafel! De verfijnde samenstelling combineert de milde smaak van echte rooibosthee met subtiele, lichtzure tonen van cranberry en zonnig gerijpte appels uit gecontroleerde, biologische teelt.
Het bijzondere aan deze siroop: de aangename zoetheid komt uitsluitend van biologische fruitsappen. Meng het concentraat eenvoudig in een 1:10 verhouding met ijskoud water, voeg naar wens wat ijsblokjes of verse munt toe, en je hebt de perfecte dorstlesser voor warme dagen of een welverdiende pauze tussendoor!
| Art. nr.: | DT-00-93763 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 ml |
| EAN: | 9004163012628 |
| Producentnummer: | 00-93763 |
| Merken: | Demmers Teehaus |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Na opening koelen |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 1578,05 / 376,91 kj / kcal |
| Vet | 0,05 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,02 g |
| Koolhydraten | 93 g |
| waarvan Suiker | 86 g |
| Eiwitten | 0,13 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Oostenrijk, www.tee.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Demmers Teehaus Organic Rooibos Cranberry Siroop
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten