Haas Aardbei-Quttin 2:1, 48 g
Met minder suiker inmaken & eenvoudig bewaren
€ 3,89
(€ 81,04 / kg, Incl. 6% BTW
-
Haas
Quittin 2:1
Fruitig inmaken in een handomdraai
€ 3,89(€ 81,04 / kg) -
Haas
Quittin 1:1
Fruitig inmaken met gewone suiker & pectine
€ 2,89(€ 85,00 / kg) -
Haas
Hassa
Betrouwbare houdbaarheid & kwaliteit bij inmaken
€ 0,99(€ 33,00 / kg) -
Haas
Quittin 3:1
Fruitig confituurplezier zonder vet, in een mum van tijd
€ 2,89(€ 60,21 / kg) -
Haas
Quittin 4:1
Zuinig inmaken & makkelijk bewaren
€ 3,89(€ 81,04 / kg) -
Haas
Aardbei-Quttin 2:1
Met minder suiker inmaken & eenvoudig bewaren
€ 3,89(€ 81,04 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- Perfect voor jam, chutney en gelei
- Slechts 500 g suiker per kilo fruit
- Makkelijk en ruimtebesparend op te bergen
Beschrijving
De Erdbeer Quittin 2:1 van Haas is hét geleermiddel voor wie minder suiker wil gebruiken bij het inmaken. Gebruik dit geleermiddel samen met gewone kristalsuiker. Voor 1 kilo fruit heb je maar één verpakking en 500 gram suiker nodig – ideaal voor vers, fruitig en minder zoet resultaat!
| Art. nr.: | EDH-1006220 |
|---|---|
| Inhoud: | 48 g |
| EAN: | 9055500163039 |
| Producentnummer: | 1006220 |
| Merken: | Haas |
| Kan sporen bevatten van: | G - melk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Laktose, geleermiddel (Pectine (E440)), dextrose, zuurteregelaar (citroenzuur (E330)), Conserveermiddel (Kaliumsorbaat (E202)), koolzaadolie poeder (66 % Koolzaadolie, Maltodextrin)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1369 / 327 kj / kcal |
| Vet | 0,8 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 57,9 g |
| waarvan Suiker | 57,5 g |
| Eiwitten | 0,32 g |
| Zout | 0,66 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Aardbei-Quttin 2:1
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten