Haas Chili Mierikswortel, 185 g
Pittige chili-mierikswortel & extra pit voor vleesgerechten
€ 3,89
(€ 21,03 / kg, Incl. 6% BTW
-
Haas
Chili Mierikswortel
Pittige chili-mierikswortel & extra pit voor vleesgerechten
€ 3,89(€ 21,03 / kg) -
Haas
Tafelkren
Topkwaliteit & krachtige mierikswortel voor verfijnde gerechten
€ 3,89(€ 21,03 / kg) -
Haas
Fruity Apple Horseradish & Spicy Flavor in a Handy Tube
Friszure appel en pittige mierikswortel in een handige tube
€ 3,89(€ 21,03 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- Met extra veel mierikswortel
- Pittig chilipoeder en fijne stukjes chili
- Geeft vlees, ham een verrassend karakter
Beschrijving
De Chili Mierikswortel van Haas breidt het assortiment uit met een vurige variant die overtuigt dankzij het hoge aandeel mierikswortel, pittig chilipoeder en fijne stukjes chili. Deze intense combinatie geeft gekookt rundvlees, ham, varkensgebraad en gerookt vlees een heerlijk pikante toets.
| Art. nr.: | EDH-10062195 |
|---|---|
| Inhoud: | 185 g |
| EAN: | 9055500621966 |
| Producentnummer: | 10062195 |
| Merken: | Haas |
| Kan sporen bevatten van: | C - ei, G - melk, M - mosterd, O - zwaveloxide en sulfieten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
74 % mierikswortel geraspt, 80 % Mayonnaise (zonnebloemolie, water, eigeel, azijn van alcohol, Zout), Conserveermiddel (kaliumsorbaat), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, suiker, aqua, Weipoeder, Zout, 1,1 % spaanse peper poeder, gemodificeerd zetmeel, azijn van alcohol, Verdikkingsmiddel (Guarkernmehl), Xanthan, Zuurteregelaar (Citronensäure), antioxidatiemiddel (natriummetabisulfiet (E223))
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 808 / 193 kj / kcal |
| Vet | 12 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,4 g |
| Koolhydraten | 15 g |
| waarvan Suiker | 10 g |
| Eiwitten | 2,6 g |
| Zout | 1,2 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Chili Mierikswortel
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten