Rapunzel Biologische Pinda's in de Schil, Geroosterd, 500 g
Ideaal als snack of ingrediënt voor Aziatische gerechten
€ 4,89
(€ 9,78 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Zorgvuldig geroosterd
- Veelzijdig en veganistisch
- Authentieke smaak
Bijpassend
Beschrijving
Deze pinda's worden na de oogst gedroogd en vervolgens voorzichtig in hun natuurlijke schil geroosterd. Door deze methode komt het typische aroma van de noten volledig tot zijn recht, terwijl kruidige smaken verzacht worden. De pinda's kunnen zowel als klassieke snack als ingrediënt in de Aziatische keuken gebruikt worden.
| Art. nr.: | BIOG-210834 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 4006040031215 |
| Producentnummer: | 210834 |
| Merken: | Rapunzel |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
pinda's (geroosterd)[1]
- uit gecontroleerde biologische productie
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2721 / 650 kj / kcal |
| Vet | 54 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 10,4 g |
| Koolhydraten | 13 g |
| waarvan Suiker | 3,7 g |
| Vezels | 6 g |
| Eiwitten | 25 g |
| Zout | 0,08 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | RAPUNZEL NATURKOST GmbH, Rapunzelstraße 1, 87764, Legau, Duitsland, www.rapunzel.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Rapunzel Biologische Pinda's in de Schil, Geroosterd
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.600 producten