Haas Fruity Apple Horseradish & Spicy Flavor in a Handy Tube, 185 g
Friszure appel en pittige mierikswortel in een handige tube
€ 3,89
(€ 21,03 / kg, Incl. 6% BTW
-
Haas
Chili Mierikswortel
Pittige chili-mierikswortel & extra pit voor vleesgerechten
€ 3,89(€ 21,03 / kg) -
Haas
Tafelkren
Topkwaliteit & krachtige mierikswortel voor verfijnde gerechten
€ 3,89(€ 21,03 / kg) -
Haas
Fruity Apple Horseradish & Spicy Flavor in a Handy Tube
Friszure appel en pittige mierikswortel in een handige tube
€ 3,89(€ 21,03 / kg)
Kenmerken & Voordelen
- Hoog aandeel appel
- Met kruidige mierikswortel
- Geeft vleesgerecht extra smaak
Beschrijving
De Apfelkren (mierikswortel) van Haas combineert de frisse smaak van appel met de pittigheid van mierikswortel. Dankzij de praktische tube voeg je in een handomdraai een verrassend smaakaccent toe aan gekookt vlees. Ideaal voor een doordeweekse maaltijd die nét dat beetje extra krijgt.
| Art. nr.: | EDH-10062175 |
|---|---|
| Inhoud: | 185 g |
| EAN: | 9055500621768 |
| Producentnummer: | 10062175 |
| Merken: | Haas |
| Kan sporen bevatten van: | G - melk, M - mosterd |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
66 % appel, 20 % mierikswortel geraspt, aqua, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, azijn van alcohol, Weipoeder, Verdikkingsmiddel (Guarkernmehl, Xanthan), Zuurteregelaar (Citronensäure), antioxidatiemiddel (natriummetabisulfiet (E223)), Ascorbinsäure, zoetstof (Sacharine)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 385 / 92 kj / kcal |
| Vet | 3,3 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 11 g |
| waarvan Suiker | 9,5 g |
| Eiwitten | 1,9 g |
| Zout | 0,05 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Fruity Apple Horseradish & Spicy Flavor in a Handy Tube
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten