Soletti Goldfish BIGsters Oriental Style, 100 g
Knapperige snack uit Oostenrijk
€ 3,89
(€ 38,90 / kg, Incl. 6% BTW
Smaak:
Kenmerken & Voordelen
- Goudbruin gebakken
- Veganistisch recept
- Zonder palmolie
Bijpassend
Beschrijving
| Art. nr.: | XFA-KEL-10002348 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 g |
| EAN: | 9000159162445 |
| Producentnummer: | 10002348 |
| Merken: | Soletti |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | G - melk, N - sesamzaad |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder smaakversterkers, Zonder kleurstoffen, Zonder palmolie |
Ingrediënten
Koolzaadolie, Zout, suiker, fructose, Tarwemout, gist, rijsmiddel (Natriumhydrogencarbonat), peper, Zuurteregelaar (natriumhydroxide)
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1863 / 445 kj / kcal |
| Vet | 15 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,1 g |
| Koolhydraten | 66 g |
| waarvan Suiker | 4,4 g |
| Vezels | 3,7 g |
| Eiwitten | 10 g |
| Zout | 2,8 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Oostenrijk, www.kellys.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Soletti Goldfish BIGsters Oriental Style
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten