Haas Instant-Gelatine, 30 g
Snel geleermiddel voor crèmes & desserts
€ 2,59
(€ 86,33 / kg, Incl. 21% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Direct te mengen, geen weken nodig
- Te gebruiken zonder verwarmen
- Ideaal voor zowel zoete als hartige gerechten
Beschrijving
Met dit gelatinepoeder wordt het bereiden van desserts en hartige gerechten nóg gemakkelijker. Je hoeft het niet eerst in koud water te weken en verwarmen is overbodig. Het poeder meng je simpelweg direct door de mix, wat je veel tijd in de keuken bespaart. Vullingen, luchtige mousses en taartcrèmes krijgen razendsnel de perfecte stevigheid.
| Art. nr.: | EDH-10016725 |
|---|---|
| Inhoud: | 30 g |
| EAN: | 9055500167006 |
| Producentnummer: | 10016725 |
| Merken: | Haas |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
gelatine (Zwaveldioxide), glucose
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energie | 1557 / 372 kj / kcal |
| Vet | 0,1 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 48 g |
| waarvan Suiker | 0,5 g |
| Eiwitten | 45 g |
| Zout | 0,7 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Instant-Gelatine
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten