Haas Vanilleglazuur, 250 g
Sneeuwwitte taartglazuur voor gebak & koekjes
€ 2,89
(€ 11,56 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Sneldrogend
- Fijne vanillesmaak op basis van suiker
- Goed snijdbaar zonder te splinteren
Beschrijving
Deze zoete glazuur geeft elk gebak jeof taart niet alleen een prachtige, matte witte afwerking, maar ook een heerlijke vanillesmaak. De vloeibare glazuur is makkelijk te verdelen over het oppervlak en droogt op kamertemperatuur snel op. Eenmaal droog zorgt het voor een mooie snijvaste laag – ideaal voor strakke, moderne taarten en smaakvolle traktaties bij de koffie.
| Art. nr.: | EDH-10017250 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 9055500172512 |
| Producentnummer: | 10017250 |
| Merken: | Haas |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
suiker, gemodificeerd zetmeel, kleurstof (Calciumcarbonaat), Curcumine, aroma
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1654 / 395 kj / kcal |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | <0,1 g |
| Koolhydraten | 99 g |
| waarvan Suiker | 93 g |
| Eiwitten | <0,5 g |
| Zout | 0,03 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Vanilleglazuur
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten