Haas Vanillesuiker, 250 g
Subtiel aroma voor taarten, crèmes & gebak
€ 3,39
(€ 13,56 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Grote en kleine verpakking
- Fijne smaak en zoetmaker in één
- Ideaal voor taarten, desserts en drankjes
Beschrijving
Zoet gebak en verfijnde desserts krijgen dankzij dit ingrediënt een aangename vanillesmaak. De voordelige grootverpakking is ideaal voor gezinnen en iedereen die regelmatig bakt. Zo heb je altijd voldoende voorraad in huis voor spontane bakideeën. Het fijne poeder verfijnt cakes, taarten, crèmes en warme dranken en zorgt voor een heerlijke, traditionele smaak in de eigen keuken.
| Art. nr.: | EDH-10100500 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 9055500005018 |
| Producentnummer: | 10100500 |
| Merken: | Haas |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
suiker, aroma
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1650 / 394 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 99 g |
| waarvan Suiker | 98 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Vanillesuiker
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten