Haas Wijnsteenbakpoeder, 48 g
Ideaal voor taarten & gebak
€ 0,99
(€ 20,63 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Natuurlijk wijnsteenzuur in plaats van fosfaat
- Betrouwbaar rijsmiddel inclusief baking soda
- Zorgt voor een luchtig resultaat bij elk deeg
Beschrijving
Dit bakingrediënt is een beproefd alternatief voor luchtige deegcreaties. Het geheim zit in het natuurlijke zuurmiddel. Het gebruikte wijnsteenzuur ontstaat rechtstreeks bij de traditionele productie van wijn of mousserende wijn. In combinatie met baking soda ontwikkelt het poeder een krachtige rijswerking in het beslag. Cakes, koekjes en brood rijzen daardoor mooi gelijkmatig en krijgen een fijne, luchtige structuur.
| Art. nr.: | EDH-10000560 |
|---|---|
| Inhoud: | 48 g |
| EAN: | 9044400005037 |
| Producentnummer: | 10000560 |
| Merken: | Haas |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
35 % kaliumtartraat (E336), Natriumcarbonaat (E500), maïszetmeel, zuurteregelaar (citroenzuur (E330))
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 766 / 183 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 18 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 24,5 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Oostenrijk, www.weltvonhaas.at |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Haas Wijnsteenbakpoeder
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten