Galup Crema Zabaione al Marsala, 250 g
Een heerlijke zoete Marsala-crème
€ 17,79
(€ 71,16 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Traditioneel Italiaans recept
- Perfect bij panettone en zoet brood
- Heerlijk om puur te eten of bij de koffie
Bijpassend
Beschrijving
Deze verfijnde crème is bereid volgens een klassiek Italiaans recept en is vooral populair in de wintermaanden. Smeer een beetje op zoet brood of panettone voor extra genot. Je kunt deze specialiteit ook gewoon met een lepeltje bij de koffie eten – heerlijk genieten!
| Art. nr.: | IMP-CRZA02 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 8001130846546 |
| Producentnummer: | CRZA02 |
| Merken: | Galup |
| Kan sporen bevatten van: | G - melk, H - noten |
| Bewaarinstructies: | Bewaren bij kamertemperatuur, Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Beschermen tegen vocht |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1185 / 283 kj / kcal |
| Vet | 6,2 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 2,2 g |
| Koolhydraten | 51 g |
| waarvan Suiker | 50 g |
| Eiwitten | 3,7 g |
| Zout | 0,03 g |
Ingrediënten
suiker, Marsala-wijn (sulfieten), 23,7 % eigeel, Rijstzetmeel
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Galup Srl a Socio Unico Uffici Galup, Via Fenestrelle, 32, 10064 , Pinerolo (TO), Italië, www.galup.it |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Galup Crema Zabaione al Marsala
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten