Galup Tostarelle, 400 g
Knapperige combinatie van Panettone & Pandoro
€ 14,29
(€ 35,73 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Mix van Panettone & Pandoro
- Met roomboter, fruit en vanille
- Geroosterd & onweerstaanbaar krokant
Bijpassend
Beschrijving
Deze Italiaanse lekkernij combineert twee beroemde kerstklassiekers in één knapperige, geroosterde traktatie. Dunne plakjes Panettone en Pandoro worden goudbruin gebakken, waardoor je geniet van een heerlijke crunch en de rijke smaken van boter, gekonfijt citrusfruit en vanille. Perfect bij het ontbijt met een smeersel, of als zoete afsluiter bij een kopje koffie of thee.
| Art. nr.: | IMP-CTO01 |
|---|---|
| Inhoud: | 400 g |
| EAN: | 8001130016338 |
| Producentnummer: | CTO01 |
| Merken: | Galup |
| Kan sporen bevatten van: | F - sojabonen, H - noten, M - mosterd |
| Bewaarinstructies: | Bewaren bij kamertemperatuur |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1595 / 381 kj / kcal |
| Vet | 17 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 12,5 g |
| Koolhydraten | 47 g |
| waarvan Suiker | 31 g |
| Eiwitten | 8,5 g |
| Zout | 0,39 g |
Ingrediënten
Zachte tarwemeel type 0, boter (melk), pure chocolade (suiker, Cacaomassa, cacaoboter, emulgator (Sojalecithine)), suiker, eigeel (Verse scharreleieren), sultanarozijnen, zuurdesem (Zachte tarwemeel type 0, water), 12 % gekonfijte citrusvruchten (Orangenschale, Zitronenschale, Glukosesirup, fructose, Saccharose, geconcentreerd citroensap), emulgatoren (Mono- und Diglyceride von Speisefettsäuren), volle melk, invertsuikersiroop, Zout, honing, glucose-fructosestroop, gerstemoutextract, Natürliche Aromen, Bourbon-Vanille-Aroma
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Galup Srl a Socio Unico Uffici Galup, Via Fenestrelle, 32, 10064 , Pinerolo (TO), Italië, www.galup.it |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Galup Tostarelle
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.550 producten