Govinda Biologische Zwarte Sesam, 200 g
Het oudste bekende oliezaad
€ 5,19
(€ 25,95 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Veganistisch
- Nootachtige smaak
- Voor het verfijnen van gerechten
Vergelijkbare producten
Beschrijving
Biologisch zwart sesamzaad heeft een fijne nootachtige smaak en is ideaal voor het verfijnen van gerechten en om mee te koken en bakken.
| Art. nr.: | XAY-GOV-H203 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 g |
| EAN: | 4038507002254 |
| Producentnummer: | H203 |
| Merken: | Govinda |
| Certificeringen: | Bio Siegel, Biologisch gecertificeerd |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
100 % zwarte sesam[1]
- uit gecontroleerde biologische teelt
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2395 / 572 kj / kcal |
| Vet | 50,4 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 7,8 g |
| Koolhydraten | 10,2 g |
| waarvan Suiker | 0,2 g |
| Vezels | 11,2 g |
| Eiwitten | 20,9 g |
| Zout | <0,1 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Duitsland, www.govinda-natur.de |
|---|
Bijpassend
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Govinda Biologische Zwarte Sesam
Uit ons magazine:
- Snelle zomerkeuken: zonder vlees & moeite
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- DIY sushi: handige tips voor beginners en gevorderden
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Zomerse frisheid met Iced Coffee en Cold Brew
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten