Sesamzaad om te verfijnen

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Sesam: 13 artikelen

Herbaria Biologische Zwarte Sesam

Herbaria Biologische Zwarte Sesam, 45 g

  • Soort: Santa Cruz
  • Met de hand geoogst
  • Afkomstig uit Bolivia
€ 4,89 (€ 108,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Arche Naturküche Biologische Gomasio met Zeewier

Arche Naturküche Biologische Gomasio met Zeewier, 200 g

  • Sesamzaad, nori & zeezout
  • Nootachtig&kruidig
  • Alternatief voor keukenzout
€ 3,29 (€ 16,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Fandler Biologische Sesamzaadjes

Ölmühle Fandler Biologische Sesamzaadjes, 180 g

  • Nootachtige smaak
  • Hoog seleniumgehalte
  • Met veel mineralen
€ 5,69 (€ 31,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Ongepelde Sesamzaadjes

Alnatura Biologische Ongepelde Sesamzaadjes, 400 g

  • 100% biologisch
  • Nootachtige-bittere smaak
  • Veelzijdig in gebruik
€ 2,69 (€ 6,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Biologische Ongepelde Sesam

BioKing Biologische Ongepelde Sesam, 500 g

  • Kruidige en pittige smaak
  • Ideaal voor pittige gerechten
€ 4,89 (€ 9,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Govinda Biologische Zwarte Sesam

Govinda Biologische Zwarte Sesam, 200 g

  • Veganistisch
  • Nootachtige smaak
  • Voor het verfijnen van gerechten
€ 3,89 (€ 19,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 22. oktober

Davert Biologische Ongepelde Sesamzaadjes

Davert Biologische Ongepelde Sesamzaadjes, 500 g

  • Intens notige smaak
  • Veelzijdig voor bakwaren & muesli
  • Ideaal om te roosteren voor salades & sauzen
€ 4,39 (€ 8,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ITA-SAN Witte Sesamzaadjes, Geroosterd

ITA-SAN Witte Sesamzaadjes, Geroosterd, 95 g

  • Zacht geroosterde witte sesam
  • Fijn nootachtig aroma & heerlijke bite
  • Ideaal voor sushi, bowls & gebak
€ 3,39 (€ 35,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Biologische Witte Sesamzaadjes

Herbaria Biologische Witte Sesamzaadjes, 45 g

  • Milde, nootachtige smaak
  • Shaker van glas
  • Navulbaar
€ 4,89 (€ 108,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ITA-SAN Zwart Sesamzaad, Geroosterd

ITA-SAN Zwart Sesamzaad, Geroosterd, 95 g

  • Intens geroosterde zwarte sesam
  • Fijn nootachtig aroma
  • Perfect voor sushi, bowls en gebak
€ 3,69 (€ 38,84 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Arche Naturküche Biologische Zwarte Sesam

Arche Naturküche Biologische Zwarte Sesam, 125 g

  • Puur sesamzaad
  • Veelzijdig gebruik
  • Uit de Ayurvedische keuken
€ 4,89 (€ 39,12 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Davert Biologische Zwarte Sesam

Davert Biologische Zwarte Sesam, 200 g

  • Aromatisch-nootachtige smaak
  • Ideaal voor sushi & hummus
  • Highlight voor gebak & desserts
€ 2,89 (€ 14,45 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Bake Affair Biologische Sesamzaadjes

Bake Affair Biologische Sesamzaadjes, 100 g

  • Geschild
  • Om te koken en bakken
  • Ook om rauw te eten
€ 5,99 (€ 59,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 04. november