Govinda Rozenbottelpoeder Bio, 220 g
Vruchtenpoeder als ontbijt
€ 9,19
(€ 41,77 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt van hele rozenbottels
- Fruitig & licht zuur
- Voor shakes, muesli & bowls
Beschrijving
Houd jij van fruitig en krachtig ontbijten? Het biologische rozenbottelpoeder van Govinda verfijnt shakes, muesli en dergelijke in een handomdraai en geeft ze een fruitige, zure noot. Het poeder is ook ideaal als bakingrediënt of als alternatieve zoetstof. Hele rozenbottels, inclusief ontvette zaden, worden gebruikt in het productieproces.
| Art. nr.: | XAY-GOV-H978 |
|---|---|
| Inhoud: | 220 g |
| EAN: | 4038507009437 |
| Producentnummer: | H978 |
| Merken: | Govinda |
| Certificeringen: | Biologisch gecertificeerd |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij, Lactosevrij |
| Bewaarinstructies: | Goed gesloten bewaren, Droog bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten, Zonder lactose |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1110 / 265 kj / kcal |
| Vet | 5,2 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,9 g |
| Koolhydraten | 19 g |
| waarvan Suiker | 12 g |
| Vezels | 59 g |
| Eiwitten | 5,8 g |
| Zout | <0,01 g |
Ingrediënten
100 % Hagebuttenpulver[1]
- uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Duitsland, www.govinda-natur.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Govinda Rozenbottelpoeder Bio
Uit ons magazine:
- Zomerse frisheid met Iced Coffee en Cold Brew
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.750 producten