Greenomic Kruidenmix met Chili & Knoflook, 70 g
Snel eten in Italië
€ 5,39
(€ 77,00 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Authentieke Italiaanse smaak
- Voor snel koken
- Incl. beukenhouten kookgerei
Vergelijkbare producten
Beschrijving
Spaghetti con olio, aglio e peperoncino - sneller dan met dit klassieke Italiaanse recept kun je bijna geen pasta bereiden en ervan genieten. En met de kruidenmix van Greenomic gaat het nog sneller. Meng gewoon het kruidenmengsel, dat knoflook, chilipeper, peterselie en zout bevat, met de beste olijfolie, gooi de al dente, uitgelekte spaghetti in het olie- en kruidenmengsel en a snel zeg je: Buon appetito!
Ingrediënten
Peterselie, knoflook, hete pepers, Zout
Gemaakt in Italië voor Greenomic
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1310 / 313 kj / kcal |
| Vet | 8,8 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,6 g |
| Koolhydraten | 40 g |
| waarvan Suiker | 5,1 g |
| Vezels | 17 g |
| Eiwitten | 10 g |
| Zout | 15,7 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Greenomic Delikatessen GmbH & Co. KG, Kornblumenweg 8 , 73730, Esslingen, Duitsland, www.greenomic.de |
|---|
Bijpassend
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Greenomic Kruidenmix met Chili & Knoflook
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten