Heerlijke snacks van HiPP
Snacks : 7 artikelen
HiPP Biologische Knapperige Sterren, 30 g
- Vanaf 1 jaar
- Zonder toegevoegde suiker
- Ideaal voor tussendoor
€ 1,34 € 1,49 (€ 44,67 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
HiPP Biologische rijstwafels, Framboos (30 g)
- Vanaf de 8e maand
- Fruitige smaak
- Zonder toegevoegde suiker
€ 1,25 € 1,39 (€ 41,67 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
HiPP Biologische Gierststokjes, 30 g
- Vanaf de 8e maand
- Luchtige structuur
- Zonder toegevoegde smaken
€ 1,34 € 1,49 (€ 44,67 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
HiPP Biologische Spelt Haver Ringen, 30 g
- Vanaf de 8e maand
- Hartige smaak
- Makkelijk vast te pakken vorm
€ 1,34 € 1,49 (€ 44,67 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
HiPP Biologische Mueslireep Haver Crisp Appel-Perzik, 20 g
- Voor kinderen vanaf 1 jaar
- Zonder smaakstoffen
- Fruitig tussendoortje
€ 0,89 € 0,99 (€ 44,50 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
HiPP Biologische Oergraan Dinos, 30 g
- Vanaf 1 jaar
- Met zoetheid van fruit
- Fruitige smaak
€ 1,25 € 1,39 (€ 41,67 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
HiPP Biologische Lievelingssterren, 30 g
- Vanaf 1 jaar
- Zoetigheid van fruit & groenten
- Knapperig fruitig tussendoortje
€ 1,34 € 1,49 (€ 44,67 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
Uit ons magazine:
- De granaatappel - de antioxidantbom
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Gooi kolen op het vuur, we gaan barbecuen - tips van Bake Affair
- Zomerse frisheid met Iced Coffee en Cold Brew
Ontdek Piccantino:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 13.150 producten