Hofbauer Mozartkugel Volle Melk, 160 g
Fijnste marsepein omhuld met heerlijke melkchocolade
€ 10,59
(€ 66,19 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Bevat 8 stuks
- Authentieke Weense traditie
- Met romige nougatvulling
Bijpassend
Beschrijving
Dompel jezelf onder in de Weense banketbakkerstraditie met de Hofbauer Mozartkugeln in melkchocolade. De exquise bonbons combineren drie luxueuze lagen: een kern van fijne marsepein, gevolgd door pistachemarsepein en een romige hazelnootnougatvulling. Dit alles is omhuld met smeltende melkchocolade, waardoor elke lepel een ware symfonie van smaak wordt.
| Art. nr.: | LS-53257 |
|---|---|
| Inhoud: | 160 g |
| EAN: | 9003600532576 |
| Producentnummer: | 53257 |
| Merken: | Hofbauer |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
suiker, 25 % Mandeln, cacaoboter, melkpoeder, Cacaomassa, 4 % Haselnüsse, invertsuikersiroop, bevochtiger (Sorbit, Invertase), 2 % Pistachenoten, magere melkpoeder, Glukosesirup, Laktose, emulgator (sojalecithine), gerstemoutextract, aroma’s, geklaarde boter, 31 % minimaal cacaogehalte, 21 % minimale gehalte aan melkbestanddelen
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2089 / 499 kj / kcal |
| Vet | 28 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 8,6 g |
| Koolhydraten | 52 g |
| waarvan Suiker | 49 g |
| Eiwitten | 7,5 g |
| Zout | 0,07 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Oostenrijk, www.lindt.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Hofbauer Mozartkugel Volle Melk
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.250 producten