Hofladen Hirschmann Bramen - Perzik Fruitspread, 160 g
Intens van smaak en kleur
€ 6,79
(€ 42,44 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Fruitig-zoete smaak
- Uitsluitend natuurlijke ingrediënten
- Ideaal voor het ontbijt
Vergelijkbare producten
Beschrijving
De bramen geven deze fruitspread zijn intens rode kleur, maar de smaak van de wijngaardperzik overheerst. Naast het beste fruit worden alleen puur natuurlijke ingrediënten zoals suiker, sinaasappel- en citroensap en pectine gebruikt voor de heerlijke bramen- en perzikvruchtenspread van Hofladen Hirschmann.
| Art. nr.: | HL-62 |
|---|---|
| Inhoud: | 160 g |
| EAN: | 9120074861367 |
| Producentnummer: | 62 |
| Merken: | Hofladen Hirschmann |
| Samenstelling fruit: | Bessen, Perzik |
| Certificeringen: | Gutes vom Bauernhof |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Oorsprong: | Oostenrijk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Eenmaal geopend in de koelkast bewaren en binnen een maand consumeren. |
Ingrediënten
Brombeeren, perzik, suiker, sinaasappelsap, geleermiddel (pectine), citroensap
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 590 / 141 kj / kcal |
| Vet | 0,3 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 33 g |
| waarvan Suiker | 32 g |
| Eiwitten | 0,7 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Hofladen Hirschmann, Muggendorf 4, 8345, Straden, Oostenrijk, www.hofladen-hirschmann.at/cms/aktuelles/index.html |
|---|
Bijpassend
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Hofladen Hirschmann Bramen - Perzik Fruit Spread
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten