Humana Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pre, 750 g
De beste Humana Pre-formule ooit
€ 14,89
(€ 19,85 / kg, Incl. 6% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Vanaf de geboorte
- Gewoon lactose
- Bevat DHA
Beschrijving
Borstvoeding is natuurlijk het beste voor je baby! Is uitsluitend borstvoeding niet mogelijk of onvoldoende, dan voorziet de PRE volledige zuigelingenvoeding van Humana je baby vanaf de geboorte van alle belangrijke voedingsstoffen. De zuigelingenvoeding is geschikt als enige voeding of als aanvulling op borstvoeding.
Dosering:
| Leeftijd van de baby | Water (ml) | Aantal maatschepjes | Gebruiksklare voeding (ml) | Aantal flesvoedingen per dag |
|---|---|---|---|---|
| 0–1 maand* | 90 | 3 | 100 | 5–8 |
| 2e maand | 90 | 3 | 100 | 7–8 |
| 3e maand | 120 | 4 | 130 | 6–7 |
| 4e maand | 150 | 5 | 170 | 4–6 |
| Na de 4e maand** | 180 | 6 | 200 | 4–5 |
* Op advies van arts of verloskundige.
** Na de 4e maand kun je in overleg met de kinderarts beginnen met bijvoeding. Vervang daarbij telkens één flesvoeding per maand door een nieuwe bijvoedingsmaaltijd.
Gebruik uitsluitend het meegeleverde maatschepje (ca. 4,5 g). De aangegeven hoeveelheden zijn richtwaarden en kunnen per kind variëren.
Bereiding:
Een gedetailleerde stap-voor-stap-handleiding vind je verderop op deze pagina. Houd ook rekening met de algemene informatie over het gebruik van zuigelingenvoeding.
Sluit de geopende verpakking na elk gebruik goed af en gebruik binnen 4 weken.
| Art. nr.: | HMA-71009 |
|---|---|
| Inhoud: | 750 g |
| EAN: | 4251099603863 |
| Producentnummer: | 71009 |
| Merken: | Humana |
Ingrediënten
gedemineraliseerd weipoeder, Laktose, plantaardige oliën (palm, koolzaad, zonnebloem), magere melkpoeder, palmpitvet, olie van de microalg schizochytrium sp., olie uit mortierella alpina, 2'-fucosyllactose/difucosyllactose-mix, lacto-n-tetraose, 6'-sialyllactose natriumzout, 3'-sialyllactose natriumzout, 2'-fucosyllactose, kaliumchloride, calciumzouten van orthofosforzuur, Natriumcitrat, Calciumcarbonaat, choline bitartraat, Magnesiumcarbonat, L-Tyrosin, vitamine C, inositol, L-Fenylalanine, L-Tryptophan, Kaliumcitrat, Taurine, nucleotiden (cytidine-5'-monofosforzuur, natriumzouten van uridine-5'-fosforzuur, adenosine-5'-fosforzuur, natriumzouten van inosine-5'-fosforzuur, natriumzouten van guanosine-5'-fosforzuur), ijzerbisglycinaat, zinksulfaat, vitamine E, pantotheenzuur, niacine, thiamine (Vitamine b1), Kopersulfaat, mangaansulfaat, vitamine B6, vitamine A, vitamine D, riboflavine, kaliumjodide, foliumzuur, vitamine K, natrium selenaat, biotine, vitamine B12
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml[1] |
|---|---|
| Energie | 281 / 67 kj / kcal |
| Vet | 3,3 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,2 g |
| waarvan DHA | 14,9 mg |
| waarvan ARA (arachidonzuur) | 14,9 mg |
| waarvan Alfa-Linoleenzuur | 53,7 mg |
| waarvan LA (linolzuur) | 613 mg |
| waarvan enkelvoudig onverzadigde vetzuren | 1,3 g |
| waarvan Meervoudig onverzadigde vetzuren | 0,7 g |
| Koolhydraten | 8 g |
| waarvan lactose | 7,8 g |
| waarvan Inositol | 0,01 g |
| waarvan Suiker | 7,8 g |
| Vezels | 0,15 g |
| waarvan 2'-Fucosyllactose | 0,09 g |
| waarvan difucosyllactose (DFL) | 0,01 g |
| waarvan lacto-n-tetraose (LNT) | 0,03 g |
| waarvan 3'-sialyllactose (3'-SL) | 0,01 g |
| waarvan 6'-sialyllactose (6'-SL) | 0,02 g |
| Eiwitten | 1,3 g |
| Zout | 0 g |
- 100 ml kant-en-klare voeding (13,5 g + 90 ml water)
Samenstelling
| Samenstelling | per 100 ml[1] |
|---|---|
| vitamine A | 60,8 µg |
| vitamine D (calciferol) | 1,5 µg |
| vitamine E (tocoferol) | 1,8 mg |
| vitamine K | 8,5 µg |
| vitamine C | 11,1 mg |
| vitamine B1 (thiamine) | 0,11 mg |
| vitamine B2 (riboflavine) | 0,15 mg |
| vitamine B3 (niacine) | 0,63 mg |
| vitamine B6 | 0,06 mg |
| Foliumzuur | 12,4 µg |
| vitamine B12 (cobalamine) | 0,19 µg |
| Biotin | 2,8 µg |
| vitamine B5 (pantotheenzuur) | 0,78 mg |
| Natrium | 29 mg |
| kalium | 87,8 mg |
| chloride | 60,6 mg |
| Calcium | 62,8 mg |
| Phosphor | 37,8 mg |
| Magnesium | 6,6 mg |
| ijzer | 0,62 mg |
| Zink | 0,5 mg |
| Koper | 0,05 mg |
| Mangaan | 0,03 mg |
| fluoride | 0,002 mg |
| selenium | 3,8 µg |
| jodium | 14,4 µg |
| Cholin | 25,5 mg |
| L-carnitine | 1,4 mg |
| Taurine | 4 mg |
- 100 ml kant-en-klare voeding (13,5 g + 90 ml water)
Belangrijke informatie voor gebruik
Bereiding van melkvoeding
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Humana Vertriebs GmbH, Flughafenallee 17, 28199 , Bremen, Duitsland, www.humana.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Humana Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pre
| 5 Sterren | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 0 | (0%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
1 Beoordeling
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.650 producten