ITA-SAN Dressing Met Geroosterde Sesam, 220 ml

De perfecte finishing touch voor je bowls, salades & dips!

Nieuw!

€ 4,39

(€ 19,95 / L, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 220 ml

Nog 2 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Intens aroma van geroosterde sesam
  • Romig-notige textuur voor salades
  • Ideaal om te dippen, marineren & voor bowls

Vaak samen gekocht met Belberry French Dressing - Saladesaus, 250 ml

ITA-SAN Dressing Met Geroosterde Sesam, 220 ml € 4,39 (€ 19,95 / L)
Belberry French Dressing - Saladesaus, 250 ml € 7,69 (€ 30,76 / L)
Totaalprijs: € 12,08
Beschrijving

De sesamdressing van ITA-SAN is gemaakt met fijne sojaolie en intens geroosterde sesamzaadjes, verfijnd met hartige sojasaus, eigeel en fijn shiitake-extract. Deze meesterlijke combinatie zorgt voor een harmonieus afgestemde, nootachtig-zoete smaak en een fluweelzachte textuur.

Deze veelzijdige dressing geeft verse bladsalades, knapperige koolsalades en kleurrijke pokébowls in een handomdraai extra smaak. Ook als smaakvolle dip bij dumplings, gare groenten en shabu-shabu, of als marinade voor vis en vlees, brengt deze saus heerlijke accenten in je creatieve keuken.


Highlights:

  • Intens sesamaroma: Bereid met geroosterde sesamzaadjes, sojaolie en fijn shiitake-extract.
  • Romige textuur: Heeft een fluweelzachte consistentie, perfect om gerechten mee te verfijnen.
  • Veelzijdig te gebruiken: Uitstekend als saladedressing, topping voor pokébowls of smaakmaker.
  • Ideaal om te dippen & marineren: Past heerlijk bij dumplings, groenten, vis en vlees.

Art. nr.: KK-9863
Inhoud: 220 ml
EAN: 4316734098630
Producentnummer: 9863
Merken: ITA-SAN
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Na opening koelen
Ingrediënten

sojaolie, water, sojasaus (water, soja bonen, tarwe, Zout), suiker, brandewijn azijn, 4,5 % geroosterde sesam, Zout, shiitake-extract, kppenei - eigeel, gist extract, aroma’s[1], Kruiden, Verdikkingsmiddel (E415), Conserveermiddel (E202), antioxidatiemiddel (E385)

  1. bevat MOSTERD
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1633 / 390 kj / kcal
Vet 37 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 6,2 g
Koolhydraten 9,9 g
  waarvan Suiker 9,8 g
Eiwitten 2,5 g
Zout 3,2 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Duitsland, www.kreyenhop-kluge.com/de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ITA-SAN Dressing Met Geroosterde Sesam